Jaapanis leiti Moderna Covidi vaktsiinist ainet, mis reageerib magnetile

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Jaapani Okinawa prefektuur eemaldas kasutusest 1,6 miljonit Moderna vaktsiini annust, kuna ampullidest leiti tundmatuid materjale.

Jaapani avalik-õigusliku ringhäälingu NHK andmetel avastati süstaldest ja ampullidest musta ainet, samas kui ühes teises Moderna vaktsiini annusega süstlas avastati tundmatut roosakat ainet.

Okinawa valitsus teatas pühapäeval, et peatab Moderna vaktsiinide kasutamise pärast seda, kui “mõnes vaktsiinis avastati võõraid aineid”.

Hiljem ütles aga ministeeriumi ametnik, et “vaktsiinides” leitud võõras aine reageerib magnetile ja võib olla metall.

“See on aine, mis reageerib magnetile,” ütles ministeeriumi ametnik. “See võib olla metallist.”

Kas see võib olla seotud viimase aasta jooksul internetis liikunud kummaliste videotega, mis näitavad hiljuti vaktsineeritud isikuid, kes riputavad oma süstekohtadesse metallesemeid?

Kuigi probleemi uurimine alles käib, teatas Jaapani tervishoiuministeerium laupäeval, et kaks inimest, kes olid saanud selle nädala alguses oma teise Moderna annuse tagasi kutsutud vaktsiinipartiidest, on surnud. Ministeerium ütles, et nad uurivad, mis oli nende kahe 30ndates aastates mehe surma põhjuseks ja et praegu ei ole teada, kas vaktsiin mängis seal rolli.

Euroopa Ravimiamet (the European Medicines Agency) on algatanud uurimise, et teha kindlaks, kas ELi Moderna tarne puhul esineb sarnaseid saastumisprobleeme.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments