DARPA arendab COVID-i vaktsiini ja on loonud viiruse tuvastamiseks mikrokiip-implantaadi

Steve Watson | Summit News

Pentagoni kaitseuuringute kõrgtehnoloogia projektide agentuur (DARPA) on välja töötamas COVID-i vaktsiini, mis toimiks kõigi tüvede puhul. Samuti on agentuur välja töötanud mikrokiip-implantaadi, mis väidetavalt jälgib pidevalt kehas märke viiruse sümptomitest.

Pensionil olev kolonel Matt Hepburn ja sõjaväe nakkushaiguste arst, kes koordineerib DARPA tegevust pandeemia olukorras, demonstreeris telesaates “60 Minutes” (60 minutit) uut tehnoloogiat.

Hepburn hoidis käes rohelise koetaolise geeliga kiipi sisaldavat ampulli ja kuulutas: “See pannakse naha alla ja see näitab sulle, kui kehas toimuvad keemilised reaktsioonid ning see signaal tähendab, et homme hakkavad sul ilmnema sümptomid.”

“See on nagu mootori kontrolltuli,” lisas Hepburn, märkides, et kui need, kellel on kiip, “saavad signaali, siis võtavad nad ise endalt vereproovi ja testivad end kohapeal”.

“Tulemuse saab kolme kuni viie minutiga,” jätkas Hepburn, lisades: “Kui lühendada aega, mis kulub diagnoosile ja ravile, siis suudame nakkuse levikut peatada.”

Hepburn teatas ka, et DARPA on välja töötanud filtri viiruse verest eemaldamiseks dialüüsiaparaadi abil ning Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet (FDA) on selle heaks kiitnud ja seda on juba kasutatud 300 patsiendi peal.

“60 minutes” saates tuuakse ka välja, et Pentagoni käsutuses on sadu koeproove sõduritelt ja meremeestelt üle kogu maailma, kes on nakatunud haigustekitajatega, sealhulgas 1918. aasta Hispaania gripiga, mis tappis üleilmselt miljoneid inimesi.

Pentagoni teadlane dr Kayvon Modjarrad rõhutas samuti, et sõjavägi arendab universaalse toimega COVID-i vaktsiini, öeldes seejuures, et: “See ei ole ulme, see on teaduslik fakt.”

“Meil on olemas vahendid, meil on olemas tehnoloogia, et seda kõike teha,” ütles ta, selgitades, et eesmärk on vaktsineerida inimesi potentsiaalselt surmavate viiruste vastu, mis ei ole ennast isegi veel ilmutanud.

“Oleme kaitstud tapjaviiruste eest, mida me pole näinud ega oska ettegi kujutada,” teatas Modjarrad.

Hiljuti selgus aga, et kolmandik tegevteenistuse liikmetest loobus COVID-i vaktsiinist, kusjuures allikad väidavad, et tegelik arv on tõenäoliselt ligi 50 protsenti.

Sellise teadaande peale kuulutas ajakiri Time, et “kõhklus vaktsiini osas” ohustab riiklikku julgeolekut ja “isegi kui sõjaväelased ei tee kodumaiste terroristidega koostööd, on nad selgelt mõjutatud internetis tegutsevatest vandenõuteoreetikutest ja nad lihtsalt ei usalda teaduslikke aluseid.”

DARPA teadaanne mikrokiip-implantaadi tehnoloogia kohta ning selle seotust viiruse ja vaktsiiniga, tõenäoliselt vaid intensiivistab avalikkuse muret, mille massimeedia tavaliselt „vandenõuteooriaks“ ristib.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments