COVID-19/11 2.0

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Taani võttis vastu erakorralise seaduse, mis lubab valitsusel sundida inimesi koroonaviiruse vastu vaktsineerima. Eriolukorra seadus, mis kehtib 2021 aasta märtsini, annab võimudele ulatuslikud volitused COVID-19 pandeemiaga võitlemiseks.

Kodanike, kes koroonaviiruse testist keelduvad, karistatakse rahatrahvi või võimaliku vanglakaristusega. Neile keelatakse sisenemine kauplustesse, avalikesse asutustesse ja haiglatesse ning samuti piiratakse nende ühistranspordi kasutamist.

The Local teatab, et: „Ehkki koroonaviiruse vastu vaktsineerimist veel ei toimu, lubab seadus lisaks karantiinimeetmete jõustamisele ametivõimudel sundida inimesi viiruse vastu vaktsineerima.“

Kopenhaageni ülikooli õigusteaduskonna professori Jens Elo Rytteri sõnul on need uued meetmed “kindlasti kõige äärmuslikumad, mis peale Teist maailmasõda kehtestatud”.

Esialgne seaduseelnõu oli veelgi drakoonilisem ning oleks võimaldanud politseil koroonaviiruse nakkuse kahtlusel ilma orderita inimeste kodudesse siseneda. Opositsiooni vastuseisu tõttu jäi see meede siiski eelnõust välja.

Taanis on hetkel registreeritud 875 koroonaviiruse juhtumit ning surmajuhtumeid on 2. Mis teeb suremuse protsendiks 0.22. See on ligikaudselt sama, mis hooajalisel gripil.

9/11 2.0

Uue maailmakorra ehitajate lõppeesmärgi ehk ühtse maailmavalitsuse kehtestamiseks, on neil esmalt mõned väiksemad ülesanded. Üheks neist on kindlasti põhjustada maailmamajanduse kokkuvarisemine, mis annab globalistidele hiilgava võimaluse panna inimesi tegema just seda, mida süsteemil parasjagu tarvis on. Kindlasti ei tee nende plaanide teostamiseks paha ka ülemaailmne eriolukord, mille ajal ei kehti peamised inimõigused ja vabadused.

Koroonaviiruse pandeemia on just täpselt see, mida globalistid oma plaanide elluviimiseks vajaksid. Seega on raske uskuda, et koroonaviiruse puhang on lihtsalt juhuslik. Täpselt nii nagu oli ette valmistatud New Yorgi kaksiktornide rünnakud, nii on seda ka praegune koroonaviiruse pandeemia. Täpselt nii nagu toimusid enne 9/11 terrorismi harjutused samadele sihtmärkidele, toimus mõni kuu enne COVID-19 levima hakkamist pandeemiaõppus, mis jäljendas ülemaailmset koroonaviiruse puhangut. Taaskord on tegemist loodud kriisiga, mille eesmärgiks on vähendada inimeste põhiõiguseid ning vabadusi ja tsentraliseerida võimu.

Samas PNAC-i dokumendis nimega Rebuilding America’s Defenses, mis soovitas korraldada 2001. aasta New Yorgi terrorirünnakud (“Üleminekuprotsess, mis tooks kaasa revolutsioonilise muudatuse, saab olema pikk, kui just ei juhtu mõnda eriti suurt sündmust – nagu uus Pearl Harbor.”), räägitakse ka bioloogilise sõja täiustatud vormidest, mida saab edukalt kasutada poliitilise tööriistana.

„Bioloogilise sõja täiustatud vormid, mida saab kasutada konkreetsete genotüüpide vastu, võivad bioloogilise sõja ümber kujundada ning terroristide relvast saab hoopis poliitiliselt kasulik tööriist.“

USA biorelvade seaduse ühe autori, Dr Francis Boyle’i sõnutsi on koroonaviiruse näol tegemist bioloogilise ründerelvaga, mis on pärit Wuhani BSL-4 laborist.

Kuna me ei saa usaldada Hiina valitsuse informatsiooni ning ka Euroopas ja USA-s on haiguse testimine puudulik, jääb hetkel küsimuseks, kui tõsise haigusega me tegelikult silmitsi seisame.

Ei tasu unustada, et tippglobalist George Sorose arvates „tuleb Hiina kaasata uue maailmakorra ehitamisse“. Võitluses koroonaviirusega tuuakse just Hiina valitsust eeskujuks ning rakendatakse samu meetmeid ka Euroopas.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments