Londonisse ilmus plakat, mis julgustab naisi oma abikaasat petma

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Keset Londonit ilutseb suur välireklaam, mis julgustab naisi oma abikaasat petma.

Westministeri silla lähedal asuval reklaamtahvlil on kujutatud Donald Trumpi, Melania Trumpi ja Kanada peaministrit Justin Trudeaud. Melania on pööranud pilgu Donaldilt Justin Trudeau poole.

„Oled abielus ühe mehega, kuid fantaseerid teistest?“ küsib plakatil olev kiri. „Sa pead proovima… EVEEDA.com.“

EVEEDA on ashleymadison.com tüüpi leht, mille slogan on: „Loodud naise poolt. Mõeldud naisele. Et oleks diskreetseid afääre.“

Miks on ajal kui lääneriikide abielulahutuste arv on kõrgem kui kunagi varem ning sündimus kõige madalam, tarvis naisi julgustada, et nad oma partnerit petaksid. Selleks, et probleemi veelgi süvendada?

Eelmise aasta lõpus rippusid Londonis plakatid, mis kutsusid inimesi üles end steriliseerima.

Ning alles hiljuti häbistati Austraalia telesaates abielunaist selle pärast, et ta valmistab oma abikaasale hommikusööki. On vast jultunud tegu.

Ehk siis inimene, kes on õnnelikus abielus ning soovib hoolitseda oma abikaasa eest, on väärt hukkamõistu. Samas ülistatakse neid, kes on lõtvade elukommetega ning on valmis oma kaaslasele noa selga lööma.

Kõik see sobitub ideaalselt globalitside tegevuskavasse, kes täiesti teadlikult hävitavad traditsioonilist perekonda ning loovad madala moraaliga ühiskonda, mida oleks võimalikult lihtne kontrollida.

Allikas: Infowars.com

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments