Sea-, linnu- ja inimgripist natukene teises valguses

Peeter Proos
www.vanglaplaneet.ee
6. oktoober 2009

1918 Hispaania gripp

Ligi 57 000 USA sõduri surma põhjustanud „Hispaania gripp“ sai alguse Ameerika Ühendriikidest Kansasest, kus väljaõppelaagrites olnud võitlejad tundsid end hommikul kehvasti, põdesid kuni õhtuni ning heitsid siis hinge. Ühtlasi levis haigus Prantsusmaa maabumiskohtade kaudu edasi nii teistele sõduritele kui ka tsiviilisikutele ning sealt edasi Hispaaniasse, Portugali, Kreekase jne.

See oli arvatavasti suurim haigusepuhang inimajaloos, mis tappis maailmas kokku üle 20 miljoni inimese ja senini pole täpselt teada miks just see viirustüvi nii surmav oli ning miks surid just tugevad ja elujõus noored.

Tekib ka küsimus, miks 1918. aasta gripipandeemiat kutsutakse Hispaania gripiks, kui riigil polnud sellega ja selle päritoluga rohkem pistmist, kui mõnel teisel Euroopa riigil. Asi oli selles, et kuna käis I maailmasõda, siis vaikis sõdivate riikide ajakirjandus gripipandeemia maha, samal ajal aga rahuliku Hispaania press kajastas Prantsusmaalt saabunud haiguspuhangut väga põhjalikult. Nii ristitigi haigus Hispaania gripiks.

 

1976 seagripp

Samuti nagu Hispaania gripilaine, sai ka 1976. aasta seagripp alguse Ameerika sõjaväebaasist ning seal see ka lõppes. New Jersey osariigis asuvas Fort Dixi sõjaväebaasis kurtis ajateenija, et tunneb end väsinult ja nõrgana ning järgmisel päeval oli ta surnud.

Peale seda, kui viirus leiti veel umbes viiekümnelt sõdurilt, kellest küll vaid 12 vajasid haiglaravi, veensid ametnikud president Fordi, et kõik ameeriklased tuleks vaktsineerida, sest ulatuslikult inimeselt inimesele leviva haiguse näol on tegemist üliohtliku seagripiga. Viimast väidet pole siiani veel tõestatud.

Ulatusliku pandeemia kartuses töötati kiirustades välja seagripivaktsiin ning käised kääris üles 40 miljonit ameeriklast. Sama kiiresti kui programm algas see ka lõppes, sest vaktsiin osutus ohtlikumaks kui haigus ise. Sadadel inimestel kujunes välja närvihaigus Guillain-Barré sündroom, mis võib lõppeda halvatusega.

 

2009 seagripp

Taust

Seagripi puhang sai alguse 13. aprillil ühest väikesest Veracruzi nimelisest Mehhiko linnast. Kümme päeva hiljem teatas riigi tervishoiu minister Jose Cordova, et alates sellest ajast on seagripi kahtlusega haiglaravile saadetud 1324 ning tõenäoliselt viiruse tagajärjel surnud 81 inimest, millest vaid 29 on leidnud laboratoorse kinnituse.

Edasi levis viirus Põhja-Ameerikasse, kus aprilli lõpuks diagnoositi haigus neljasajal inimesel ning esines paar surmajuhtumit, millest ühe kohta ütles USA tervishoiuministeeriumi pressiesindaja Doug McBride järgmist:

“See pole ebatavaline, et krooniliste terviseprobleemidega inimesel on rohkem komplikatsioone gripi suhtes, millega võib kaasneda ka surm”

Huvitav asjaolu hetkel leviva gripi juures on seegi, et samamoodi nagu 1976. aasta seagrippi ei leitud sigadelt, pole ka nüüd see väide kinnitust leidnud. Kui haigusepuhang Mehhiko väikelinnas La Glorias pihta hakkas, süüdistati kohe lähedal asuvat seafarmi. Seafarmi omanikud aga vannuvad, et farmis kontrollitakse sigade tervist regulaarselt ning mingeid jälgi seagripist pole siiani leitud ei loomadel ega ka farmi töötajatel.

Tegelikult on seagripi näol tegemist täiesti uue viirusega, mida pole varem kusagil maailmas täheldatud ning mis lisaks seagripile sisaldab veel linnugripi ja kahe erineva inimese gripi geneetilisi elemente, mis hämmastaval kombel pärinevad hoopis Euraasiast, mitte Põhja-Ameerikast, kust viirus alguse sai.

Lisaks sellele, et gripp ei puhkenud mõnes ülerahvastunud Hiina linnas, kust see pärineb, jahib see rohkem noori ning nooremapoolseid täiskasvanuid, samuti nagu 1918. aasta Hispaania gripp ning see on suhteliselt ebatavaline. Kõiki neid asjaolusid arvestades, on paljud teadlased ja ka näiteks uuriv ajakirjanik ning endine Rahvusliku Julgeoleku Agentuuri (NSA) ametnik Wayne Madsen jõudnud järeldusele, et viirus on kas mõnest vaktsiine tootvast laborist õnnetuse tagajärjel lahti pääsenud või on see teadlikult loodud.

 

Vaktsineerimine

Peale selle, et gripi enda päritolu ning käitumine on ebatavaline, äratab kahtlust ka võimude reageering ning nende väljapakutavad lahendused.

Olenemata sellest, et uue gripi suremustase on väga väike, valmistuvad paljud riigid kogu elanikkonna vaktsineerimiseks. Tavalise gripi tagajärjel sureb maailmas 250 000-500 000 inimest aastas, see teeb vähemalt 684 inimest päevas. Miks just selle nõrgukese gripi puhul niimoodi kära tehakse ja massilist vaktsineerimist plaanitakse, samas kui viirus allub kergesti ravile ja saadab poole aasta jooksul teise ilma umbes samapalju inimesi, kui mõni teine viirus ühe päevaga. Näiteks aidsi tagajärjel sureb aastas 3 miljonit, tuberkuloosi 2 miljonit ja malaariasse 1 miljon inimest.

Nagu ka 1976. aasta seagripi vaktsiin on ka praegune toodetud kiirustades ning selle koostises leidub elavhõbedat sisaldavat tiomersaali, mis põhjustab halvatust, autismi ja isegi surma. Lisaks sellele on väga ebatõenäoline, et vaktsiin üldse töötab, kuna uus viirus on endiselt muteeruv ning vaktsiini saab luua vaid stabiilsele viirusele, muidu oleks pidanud nad tootma vaktsiini viirusele, mida polnud siis veel olemas.

Meedia ja ravimifirmad räägivad vaktsiinist, kui ainsast võimalikust lahendusest, siiski on olemas palju ohutum viis kuidas end gripi eest kaitsta. Selleks on vitamiin D-3, tervislik toitumine ning liikumine. Inimesel on endal olemas immuunsussüsteem ja see ei ole mingi vandenõuteooria. Kui see kaitsemehhanism korras hoida ja kui vältida selle vaktsiinidega mürgitamist, peaks kõik korras olema.

Nagu öeldud on uus gripp suhteliselt nõrk, selle suremus on vaid 0.007 kuni 0.045 protsenti (tavalisel gripil on see 0.1 protsenti). Ehk siis, seagripp tapab vähem kui ühe inimese 100 000st. Ning isegi kui vaktsiin töötaks kümne protsendi ulatuses, siis oleks vaja vaktsineerida miljon inimest, et ennetada ühe surma ja vaktsineerides miljon inimest on vältimatu, et keegi ei saa viga või ei sure juba ainuüksi vaktsiinis leiduvate mürkide kõrvalmõjude tagajärjel. Järelikult vaktsineerides risk „otsa saada”  hoopis suureneb, mitte ei vähene.

Muret tekitav on seegi, et üks uue gripi vaktsiini valmistajatest on firma nimega Baxter. Firmale kuuluvast Austria laborist saadeti hiljuti laiali suur hulk linnugripiga nakatunud materjali. Aine ohtlikkus tuli välja alles siis, kui üks Tšehhi labor nakatas sellega tuhkruid, mille tagajärjel need surid. Massimeedias seda muidugi väga ei kajastatud, nagu ka 2008. aastal aset leidnud juhtumit, kus peale 350 Poola kodutu seas läbiviidud linnugripivaktsiini katsetusi, neist 21 „sussid püsti viskas”.

Õnneks on see meie enda vaba valik ja keegi ei saa meile nõela käsivarde torgata kui me sellega nõus ei ole. Aga kas on ikka nii? Meedia küll räägib pidevalt, et vaktsineerimine on vabatahtlik ja keegi ei sunni seda tegema. Muidugi ei sunni, aga kui sulle antakse valida, kas lased end vaktsineerida või vastasel juhul lahkud töölt või koolist, kumba sa eelistad? Eriti sellisel raskel ajal. Ja nii ongi juba paljude meditsiinitöötajate, politseinike, õpetajate ja õpilastega juhtunud.

Ning lool on veel üks konks. Nimelt kehtestas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) 11. juunil pandeemiaohu kuuenda faasi. Päev hiljem kehtestas Sotsiaalministeeriumi kriisireguleerimismeeskond Eestis pandeemiaohu kuuenda faasi teise taseme. Ning Sotsiaalministeeriumil valmis juba mitu aastat tagasi dokument, pealkirjaga “Gripipandeemiaks valmisoleku plaan”, mis sisaldab elanike kohustusliku massvaktsineerimise läbiviimist pandeemia tingimustes ja karantiini kohustuslikku rakendamist pandeemia korral. Ning praegu võiksid nad kõike seda vabalt teha, sest kas teate mitu pandeemiaohu faasi kokku on? Kuus! See ei ole nali, kõrgemale ei ole võimlaik enam minna. Vaadake aknast välja, kas ei tundu nagu filmis “Ma olen legend” (“I Am Legend”)? Pigem vist mitte.

USA föderaalvõimud on igatahes selleks “pandeemiaks” juba pikalt enne selle puhkemist ette valmistunud. Lisaks sadadele tuhandetele kirstudele ja miljonitele laibakottidele, mida Föderaalne Eriolukordade Agentuur (FEMA) on tellinud, plaanitakse märgistada kõik inimesed, kes on oma seagripivaktsiini kätte saanud. Endise Kansase politseiniku Greg Evenseni sõnul plaanitakse Ühendriikides maanteedele sõjaväe kontrollpunkte (mõnda neist võib seal juba näha), mille läbimiseks peab inimene tõestama, et ta on vaktsineeritud või laskma end vaktsineerida, vastasel juhul peab ta otsa ringi keerama, või mis veel hullem, võtavad võimud ta endaga kaasa ja viivad jumal teab kuhu.

 

Kokkuvõtteks

Võib julgelt öelda, et paanika selle nõrgukese gripi ümber on kõvasti ülepaisutatud. Aga mis põhjusel seda siis tehakse? Inimesed, kes on kursis eliit globalistide tegevuskavaga (mida nad ise kutsuvad uueks maailmakorraks) ilmselt aimavad mis teoksil on, aga ega päristäpselt ei tea vist veel keegi. Kas on see lihtsalt järjekordne viis maksumaksja raha eest farmaatsiatööstust nuumata, või plaanitakse tõepoolest suuremat sorti populatsiooni vähendamist, eks näis. Kui tõesti hakatakse inimesi kirstudesse toppima (mida loodame, et ei juhtu), siis on näha kas sinna läheb rohkem vaktsineeritud või vaktsineerimata kodanike.

Esialgu näib et grippi kasutatakse tööriistana, tänu sellele on neil võimalik teha igaühest kahtlusalune ehk siis globalistide keeles terrorist. Selline olukord annab eliidile väga soodsa pinnase veel rohkem inimeste õigusi ja vabadusi piirata.

Loodan, et see artikkel jõuab paljude lugejateni ning paneb nii mõnegi inimese mõtlema enne, kui ta jookseb respiraator nina ette seotud ja käised üles kääritud oma päästjat – kõikvõimast notsugripivaktsiini saama. Ning ma loodan, et inimesed ei piirdu vaid selle artikliga ja uurivad asja ise edasi, sest kogu infot ühte artiklisse ära mahutada on suhteliselt võimatu. Mõned kasulikud veebilehed alustuseks:

www.fluscam.com
www.prison.planet.ee
www.infowars.com

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments