Lance D Johnson | Natural News
Nõukogude Liidu 1932. aasta Holodomori eeskujul rakendab Ühendkuningriigi valitsus kava, mille kohaselt makstakse põllumeestele selle eest, et nad EI kasvataks toitu. See absurdne samm on tekitanud vastuolusid ja häirinud põllumajandustootjaid kogu Ühendkuningriigis, meenutades neid päevi, mil valitsused näljutasid elanikkonda tahtlikult oma poliitilise ja majandusliku kasu nimel.
Tänane Ühendkuningriigi näljutamiskava, mida tuntakse säästva põllumajandustootmise stiimulina (SFI), on osa valitsuse laiemast strateegiast, mille eesmärk on soodustada „keskkonnasäästlikke“ põllumajandustavasid. Selle asemel, et uusi põllumajandustavasid järk-järgult kasutusele võtta, on Ühendkuningriigi valitsus otsustanud põllumajandustoodangu täielikult hävitada ning seada miljonid inimesed näljahäda ja järsu toiduhinna tõusu ohtu.
Kui see kava ei ole tõesti tahtlikult kavandatud inimeste näljutamiseks, siis võib see põhineda valitsusjuhtide rumalusel, kes on hakanud uskuma, et lõputu rahaprintimine lahendab kõik nende probleemid ja muudab kõik nende visioonid reaalsuseks. Kui need juhid on valmis talusid sulgema ja põllud sööti jätma, eraldades selleks põllumeestele kindla rahasumma, siis on kogu kontinent määratud kommunismi all kannatama.
Ühendkuningriigi toiduga kindlustatus on ohus, kuna valitsus kavandab põllumajanduse täielikku hävitamist
Cornwalli põllumajandustootja Keith Andrews juhtis hiljuti tähelepanu põllumajanduse sulgemise kavale ja avalikustas, et põllumajandustootjatele pakutakse rahalisi stiimuleid, et nad jätaksid oma põllud kuni KOLMEKS AASTAKS kasutamata või eraldaksid need toidutootmisega mitteseotud tegevusteks.
Andrews paljastas, et talle pakuti 2500 naela hektari kohta, et ta EI kasvataks igal aastal toiduaineid, vaid eelistaks selle asemel istutada meetaimi ja seemnetaimi metslindudele ning selline tegevus toob talle SFI raames lisatoetusi.
„Ma kavatsen põllu ära künda ja külvata sinna kevadist otra. Ma saan valitsuselt 440 naelsterlingit hektari kohta. Kui saak valmis on, siis jätan selle maha mädanema,” selgitas Andrews.
Keskkonna-, toidu- ja maaeluministeerium (Defra) võttis SFI kasutusele osana oma põllumajanduse üleminekukavast, mille eesmärk on viia Ühendkuningriigi põllumajandus vastavusse keskkonnaalaste eesmärkidega, näiteks saavutada 2050. aastaks süsinikneutraalsus. 2022. aastal käivitatud SFI on sellest ajast alates laienenud, et hõlmata totaalsemaid visioone, pakkudes samal ajal suuremat rahalist tasu põllumajandustootjatele, kes võtavad kasutusele „keskkonnasõbralikke tavasid“. Väide jätkusuutlikkusest ei ole midagi muud kui kahepalgeline sõnakõlks.
Tunnustatud põllumajandustegelane Jeremy Clarkson väljendas hiljutises artiklis oma pettumust sellise poliitika üle, märkides, et see meelitab põllumajandustootjaid toidutootmisest eemale, et kindlustada endale kasumlikumad keskkonnatoetused. „Ma tean üht meest, kes on oma talus vähendanud toidutootmist 60 protsendi ulatuses ja ta ei ole ainuke,“ märkis Clarkson, viidates murele, kuidas sellised tavad mõjutavad riigi toiduvarude kindlustamist.
Vaid raha trükkimisega ei saa parandada põllumajandusettevõtete sulgemise ja toiduallikate kaotamise tegelikke tagajärgi
Defra riigiminister Sir Mark Spencer kaitses algatust, väites, et sellel on ainulaadne roll bioloogilise mitmekesisuse edendamisel ja inimkonna süsinikujalajälje vähendamisel. “Põllumehed saavad ise valida, kui palju maad oma SFI lepingusse lisada, sest minimaalset ega maksimaalset maa-ala ei ole määratud,” ütles Spencer. Sir Mark Spencer on valmis hävitama kogu põllumajanduse infrastruktuuri Ühendkuningriigis, et leevendada valitsuse hüsteerilist veendumust, et maailm saab süsinikdioksiidi tõttu otsa.
Vaatamata Spenceri hullumeelsetele keskkonnaalastele tõekspidamistele nõuavad kodanikud, et kava peatataks, sest see õõnestab toiduga kindlustatust ja avaldab liigset rahalist survet põllumajandustootjatele, kes juba niigi võitlevad kasvavate tootmiskuludega. Valitsuse altkäemaksudest ja hüvitistest ei piisa, et neid ülal pidada ning takistada neid tootmast ja maksimeerimast oma töö vilju. Mis veelgi hullem, neid väljamakseid kasutatakse hävituslikel eesmärkidel, millel on reaalsed tagajärjed ning mida raha üksi ei suuda parandada.
Inimeste vastuseisu tõttu on Ühendkuningriigi valitsus vähendanud kommunismi ohtu, lubades vaid 25% põllumaast toidu tootmisest kõrvale jätta ning määrates väljamakseid, mis piiravad, kuid ei lõpeta põllumajandustootmist täielikult — vähemalt esialgu mitte.
Rahva kannatus peab katkema. Nad peavad võtma tee valitsushoonetele. Parasiitidest puhastama kõik ruumid. Kahjuks jääb ikka see üks probleem. Ma ei kujuta ette, mis jõudu on vaja, et seda lahendada. Aga alustama peab. Iga väike samm aitab. Ja, kui neid samme on palju, siis maa müriseb. Tõsine probleem, mille üle vaid naerdakse aga on tõesti see kõige kurjajuur viimased pea kaks tuhat aastat: lugege raamatut pealkirjaga: “The Conquest of the World by the Jews”, seejärel vaadake dokfilmi: “In the Name of Zion”. Esimest saab lugeda archive.org lehel, teist saab vaadata bitchute.com lehel. Tundke oma vaenlast. Õpetage teisi. Varem või hiljem… Loe lisaks »