Maailma Majandusfoorum hoiatab, et kliimamuutused on 2022. aasta suurim globaalne oht

Jamie White | Infowars

Maailma Majandusfoorum (WEF) teatas esmaspäeval, et “kliimakriis” kujutab endast 2022. aasta inimkonna suurimat ohtu.

Lisaks kliimamuutustele tõi WEF oma 17. “Globaalsete riskide aruandes” peamiste pikaajaliste ülemaailmsete riskidena välja veel sotsiaalse lõhestumise, küberjulgeoleku haavatavuse ja pandeemiast taastumise.

“Kliimakriis on endiselt suurim inimkonda ähvardav oht,” ütles Zurich Insurance Groupi riskijuht Peter Giger oma avalduses.

„Kliimamuutustega võitlemise meetmete mittetäitmine võib ülemaailmset SKT kuuendiku võrra kahandada ja COP26 raames kokku lepitud kohustustest ei piisa ikkagi 1,5 C eesmärgi saavutamiseks. Valitsustel ja ettevõtetel pole veel hilja riskidele reageerida ning juhtida uuenduslikku, sihikindlat ja kaasavat üleminekut, mis kaitseb majandust ja inimesi.”

117-leheküljelises aruandes nõutakse, et WEF-i “neljanda tööstusrevolutsiooni tehnoloogiad” “forsseeriksid uut majandust ja ühiskonda” ning “kiirendaksid kliimameetmete kasutamist”.

Aruandes analüüsitakse “Globaalse riskide tajumise uuringu” (GRPS) tulemusi, mille koostajad nimetasid peamiste murekohtadena „kliimameetmete ebaõnnestumist”, „äärmuslikke ilmastikuolusid” ja „bioloogilise mitmekesisuse vähenemist”.

WEF-i püüdlused kujutada kliimamuutusi inimkonna suurima ohuna, haakub ka organisatsiooni Suure Lähtestamise (Great Reset) tegevuskavaga, mille eesmärk on läänemaailma deindustrialiseermise nimel süsinikdioksiidi emiteerimise koguseid vähendada.

Peavoolumeedia väljaanded on juba välja pakkunud võimaluse kasutada “kliimalukustusi“, väites, et planeedi päästmiseks tuleks neid iga kahe aasta tagant kehtestada.

Näiteks 1,3 miljardi elanikuga riik India, teeb juba ettevalmistusi, et saaste vähendamiseks kliimalukustusi rakendada.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
jjjj
jjjj
16. jaan. 2022 20:38

1) Globaalne türannia
=1) Monsanto / Glüfosaat / Geenmoondus(-vaktsiinid)
=1) Inimkonna bioloogiline jätkusuutlikus või kindel väljasuremine järgmise 50 aasta perspektiivis

Last edited 6 päevad tagasi by jjjj