Kuula kuidas perearst Karmen Joller koolilapsi oma vanemate vastu pöörab

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Aasta esimestel päevadel avaldasime vestluse lapsevanemaga, kelle kinnitusel käib perearst Karmen Joller koolides lastele COVID-19 vaktsiinide kohta ajupesu tegemas.

Timo sõnul rääkis Joller, eelmise aasta novembris Rakvere linna koolides Teamsi vahendusel toimunud infotunnis lastele, et kui lapsevanem on vaktsiinivastane, aga laps soovib end ikkagi vaktsineerida, siis on tal õigus minna perearsti juurde ja seda teha, sest selleks pole vanema nõusolekut vaja.

Timol õnnestus küll infotunnist tehtud videot kooli direktori kabinetis vaadata, kuid selle avalikustamisest polnud ei kooli ega linna juhid huvitatud.

Üleskutsele infotunnist tehtud salvestis muul viisil avalikustada reageeriti ning Vanglaplaneedil on valgustkartvast „infotunnist “ olemas helisalvestis, mida saavad nüüd kõik kuulata.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Ümarmaalane
Ümarmaalane
14. jaan. 2022 14:39

Faktid ja järeldused:
1) mRNA tooted ei takista nakatumist ega teiste nakatamist
2) viimaste andmete põhjal nakatuvad vaktsineeritud rohkem, kui mittevaktsineeritud (Eesti 2021 dets – 2022 jaanuar andmed)
3) lapsed ei ole covid-19 riskigrupp
4) sund on ebaseaduslik, Põhiseadusega otseses vastuolus
5) väga tõsiseid teadlasi selle haiguse teemas kuulda ei võeta ja neile ei anta suures meedias mingit kõlapinda
6) covid-19 praeguse riikliku narratiivi kontekstis “teadusest” rääkimine on luulud ja sonimine – eelnevad faktid on selge märk ebateadusest ja segaste vaksimüüjate propagandast, mitte teadusest
7) Joller vastab psühhopaadi tunnustele