Šokeeriv video: Katari jalgpallur kukkus väljakul infarkti tõttu kokku

Jamie White | Infowars

Al-Wakrah spordiklubi teatel kukkus laupäeval peetud matši ajal südamerabanduse tagajärjel väljakul kokku üks Katari jalgpallur.

Videost on näha, kuidas Al-Gharafa staadionil toimunud Al Wakra Clubi ja Al Rayyani vahelise matši ajal mängija Othman Coulibaly platsil kokku variseb ja teda elustatakse.

Katari Tähtede Liiga (QSL) tehtud avalduses öeldakse, et Coulibaly sai südamerabanduse ja ta on arstide hoole all.

“Laupäeval Al Gharafa staadionil 2021-2022 hooaja QNB Tähtede Liiga mängus Al Rayyani ja Al Wakrah vahel sai Al Wakrahi mängija Ousmane Coulibaly südamerabanduse, ning vajas kohapeal viibivate meditsiini- ja kiirabitöötajate sekkumist. Mängija saab hetkel vajalikku arstiabi ja tähelepanu,” teatas QSL.

“Katari Tähtede Liiga soovib mängijale kiiret paranemist ja tänab mõlema meeskonna meditsiinipersonali, parameedikuid ja arste nende panuse eest selliste olukordade lahendamisel.”

Mäng jäeti pooleli ja lükati edasi.

See on järjekordne näide tippsportlase ootamatust väljakul kokkuvarisemisest, mis algasid eelmisel aastal peale COVID-19 vaktsiinide kasutuselevõttu.

Alles mõned päevad tagasi kukkus treeningu ajal kokku ja suri 25-aastane jalgpallitäht Marcos Menaldo.

Isegi Saksamaa ajakirjandus tunnistas, et sportlaste mängu või treeningu ajal kokku kukkumise arv on „ebatavaliselt kõrge“.

Hoolimata sellest, et peale Covidi vaktsiinide kasutuselevõttu, noored tippsportlased järjest platsil kokku kukuvad ja üha rohkem raskete südame-veresoonkonna probleemide all kannatavad, kirjeldab korporatiivmeedia seda lihtsat „kokkusattumusena“.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments