TÄHTIS: Perearst Karmen Joller räägib koolilastele salaja, et nad ei pea vaktsiinivastase vanema juttu kuulama

Peeter Proos | Vanglaplaneet

23. novembril 2021 toimus Rakvere koolides üle 12 aastastele lastele infotund COVID-19 leviku ja selle vastu vaktsineerimise teemadel. Infotunni korraldajaks oli Rakvere linna õpilasesindus ja ettekandjateks Terviseameti Ida regionaalosakonna juhataja Marje Muusikus ning perearst Karmen Joller.

Infotund toimus Teamsi vahendusel ning sellest tehti ka salvestus, mida esialgu lubati jagada ka huvilistele. Kui aga lapsevanem Timo soovis hiljem infotunnist tehtud salvestust näha, selgus, et olukord on muutunud ja lapsevanematele seda infot jagada ei ole võimalik.

Peale linnavalitsusega suhtlemist õnnestus Timol infotunnist tehtud salvestus siiski koolis koos direktoriga üle vaadata ja ka märkmeid teha.

Põhjus, miks kooli juhtkond ümber mõtles ja infotunnis räägitud jutu avalikustamist pelgab, seisneb ilmselt perearst Karmen Jolleri väljaütlemistes.

Vaata all olevast videost, kuidas Timol õnnestus infotunni salvestust näha ning mida ta jõudis Karmen Jolleri jutust kirja panna.

Mõned infotunnis kõlanud Karmen Jolleri tsitaadid:

“Vaktsiinid ei ole ohtlikud. Nad lihtsalt ei ole ohtlikud ja ma ei ole aru saanud miks sellist kuvandit vaktsiinidele külge pannakse”

“Vaktsiini kõrvaltoimed ei teki kunagi aastate pärast, see lihtsalt ei ole võimalik.”

“Vaktsiinidel praktiliselt puuduvad kõrvaltoimed”

“Ei ole vaja vanema nõusolekut. Aga meie arstidena loomulikult kiidame alati heaks selle kui need asjad vanematega läbi räägitakse ja tehakse koostööd. Aga kui lapsevanem on absoluutne vaktsiinivastane ja laps ikkagi soovib vaktsiini, siis tal on õigus minna perearsti juurde ja saada see vaktsiin.”

“Me teeme selle vaktsiini ära ka siis, kui lapsevanem on täiesti vastu, et perearst seda teeb. Minu praktikas seda ette ei ole tulnud, sest ka vaktsiinivastased vanemad armastavad oma lapsi nii palju, et nad ei takista neid kui nad tahavad teistmoodi otsustada”

“Lapsel on õigus oma keha üle ise otsustada. Keegi ei saa öelda mida minu kehaga tehakse, ka lapsevanem mitte”

“Vaktsiinide kohta levitatakse süstemaatiliselt valet. On ka osa arste ja osa teadlaseid, kes valetavad lihtsalt. Ma ei tea milleks. Kas nad tahavad kuulsaks saada, kas nad tahavad tähelepanu, vahel on need rahalised huvid.”

“Kui 80 aastane inimene on vaktsineerimata ja ta jääb Covidisse, siis ta sureb ära”

Rakvere linnavalitsuse vastused Timo küsimustele:

Timo vastuseta jäänud küsimused Rakvere linnavalitsusele

Andmekaitse Inspektsiooni vastus

guest
6 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Kati
Kati
5. jaan. 2022 23:25

Uskumatu mida see Joller suust välja ajab, täielik propaganda möla.Kalgi südamega naine, ei mingit empaatiavõimet.

Jan
Jan
6. jaan. 2022 00:14

Elu Eestis, Euroopas ja kogu maailmas meenutab aasta – aastalt üha enam totalitarismi.

Piinlik
Piinlik
6. jaan. 2022 12:18

irw

Last edited 16 päevad tagasi by Piinlik
PoleElu- PoleElu
PoleElu- PoleElu
6. jaan. 2022 12:21

Tere. Salvestus täismahus olemas ja võimalik pilve kaudu edastada. Huvi korral palun ühendust võtta meilitsi aadressil lamemaalased@PangeKinniOmaKanal.ee. Usun, et jõuame hinnas kokkuleppele, kuid alla 100 000€ pakkumistele ei reageeri.

Lugupidamisega
PoleElu- PoleElu

#peace
#VaktsiinOnNõrkadele
#EI VAKTSINEERIMISELE
#Püsigem lamemaalased
#Ärme vaktsineeri lapsi 12+, vaid vaktsineerime lapsi alates sünnist.

Last edited 16 päevad tagasi by PoleElu- PoleElu
Kiira
Kiira
12. jaan. 2022 15:33

Mille eest need opsid palkka saavad? Kas ainult vaxx on tunnid?Palju on rakveres koolilapsi ja ainult yks isa tunneb huvi ,mis koolis toimub?????

Kiira
Kiira
12. jaan. 2022 15:49

Kes te kardate grippi ja hirmutate lapsi koolis surmava haigusega siis tuleb teil otsida uus tööpaik kasvoi koerakoolitajaks.TE EI SOBI LAPSI OPETAMA!LOPETAGE LASTE HIRMUTAMINE JA KINDLASTI SAATE KARISTUSE EI TEE PÄÄSE SELLEST!