“Me võitleme” ‒ Saksa parlamendiliige julgustas Covidi türanniaga võitlejaid

Dan Lyman | Infowars Europe

Saksa ametnik teatas, et toetab täielikult austraallasi ja teiste riikide kodanike, kes võitlevad kogu maailmas, enneolematut meditsiinilist türanniat rakendatavate valitsustega.

Euroopa Parlamendi liige Christine Anderson on oma enamikest kaaslastest lahku löönud, seistes kindlalt Covidi piirangute ja kohustusliku vaktsineerimise vastu.

“Lugupeetud Austraalia kodanikud, teie demokraatia taaselustamise SOS üleskutse on minuni jõudnud,” ütles Anderson sotsiaalmeediapostitustes, mis langes kokku Austraalia režiimi vastaste rahvusvaheliste protestidega 4. detsembril. “Olen Euroopa Liidu Parlamendi Saksa liige ja vastates teie SOS-ile kinnitan oma täielikku solidaarsust kõigi Austraalia vabade kodanikega.”

“Seisan teiega võitluses rõhuva ja reeturliku valitsuse vastu, mis tallab jalge alla kodanikuõigusi, vabadust ja inimlikkust.”

Euroopa Parlamendi liige Anderson rõhutas lisatud videopostituses hetke kiireloomulisust, hoiatades, et vabad ja demokraatlikud ühiskonnad muudetakse kiiresti totalitaarseteks režiimideks.

“Peate mõistma – see ei ole “neljanda laine” murdmine. Tegemist on inimeste murdmisega,” kinnitas ta. “Austraalia ei vaja Covidi strateegiat. Austraalia vajab rõhumisvaba strateegiat.”

“Olgem kõik ühtsed ja tehkem oma valitsustele selgeks: Me ei vaiki. Me ei allu. Ei. Me võitleme iga valitsusega, kes üritab meid türanniale allutada. Oleme selles koos.”

Anderson ühines hiljuti mõnede parlamendiliikmetega, kes taunivad sundvaktsineerimist ja Covidi piiranguid kogu Euroopas.

“Mind ei muudeta laborirotiks, keda eksperimentaalse ravimiga vaktsineeritakse. Kindlasti ei hakka ma vaktsineerima, sest valitsus mind käsib ja vastutasuks vabadust lubab,” tõotas Anderson tulisel pressikonverentsil oktoobris.

“Olgem ühes asjas selged: keegi ei anna mulle vabadust, sest ma olen vaba inimene. Nii et Euroopa Komisjon ja Saksamaa valitsus võivad mind vangi panna. Pange mind luku taha ja visake võti minema, kui soovite, aga te ei saa mind kunagi vaktsineerima sundida, kui mina, vaba kodanik, otsustan end mitte vaktsineerida lasta.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments