Mõned rootslased saavad vaktsiinipassid MIKROKIIP-IMPLANTAATIDELE

Steve Watson | Infowars

Rootsist pärit videost on näha, kuidas inimestele vabatahtlikult paigaldatakse mikrokiip-implantaate koos COVID-vaktsiinipassidega.

Algselt olid kiibid pigem mugavusvidinad, sest implantaadiga inimesed saavad avada uksi ilma võtmeta, maksta ilma sularahata, kanda kaasas jõusaali liikmelisust ja isikutunnistusi ilma kaartide ja rahakottideta.

Ja miks mitte siis ka nende väärtuslikku COVID-vaktsineerimise staatust kiibile kanda, et nad saaksid ühiskonnaelus osaleda.

Üks Rootsi populaarsemaid päevalehti, Aftonbladet, teatab: “Saa oma Covid-sertifikaat kiibina käe sisse või mujale naha alla. Erinevat tüüpi teavet sisaldava kiibi sisestamine kehasse on üha populaarsemaks muutumas ja nüüd saab kiibile sisestada ka oma Covid-sertifikaadi.”

Kuigi Rootsi on suures osas vältinud ühiskonna sulgemist ja maskikandmise kohustust ja sealne COVID-19 suremus on võrreldes ülejäänud Euroopaga palju madalam, teatas sealne valitsus hiljuti, et alates 1. detsembrist nõutakse vaktsiinipasse üritustel, kus osaleb üle 100 inimese.

Arvestades, et miljardid inimesed üle kogu maailma on COVID-vaktsiini saamise osas ilmutanud alandlikkust, ärge imestage, kui valitsused järgmisena bioloogilise ohutuse tagamiseks mikrokiip-implantaate propageerima hakkavad.

Mobiiltelefonide rakendusi kasutatakse juba praegu vaktsiinipassidena, mis on de facto isikutunnistused, nii et ei ole midagi imestada kui kümne aasta jooksul käivitatakse tohutu avalik kampaania, milles kutsutakse kõiki üles end kiibistama.

Kas selle aluseks on panganduspoliitika ja elustiili piirangud neile, kes keelduvad kiipi kasutamast, või kas see võetakse kasutusele uue pandeemia taustal, jääb veel selgusetuks.

Ärge unustage, et “Suure lähtestamise” pioneer Klaus Schwab ise tunnistab oma raamatus, et lõppeesmärgiks on mikrokiip-implantaat.

“Mõned meist tunnevad juba praegu, et meie nutitelefonid on muutunud meie käepikenduseks. Kaasaegsed välised seadmed – alates kaasaskantavatest arvutitest kuni virtuaalreaalsuse prillideni – muutuvad peaaegu kindlasti meie kehadesse ja ajudesse implanteeritavateks,” kirjutas Maailma Majandusfoorumi asutaja.

USA sõjaväe teadusuuringute osakond DARPA on samuti töötanud COVIDi ja teiste viiruste avastamiseks ning isegi vaktsiinide ja ravimite manustamiseks kasutatavate implantaadiseadmete kallal.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments