Pfizeri tegevjuht: COVID-19 vaksiinide kohta „valeinfot“ levitavad inimesed on “kurjategijad“

Paul Joseph Watson | Summit News

Pfizeri tegevjuhi sõnul on COVID-19 vaksiinide kohta „valeinfot“ levitavad inimesed „kurjategijad“.

Washington DC-s paiknevas Atlandi Nõukogu mõttekojas esinenud Pfizeri tegevjuht Albert Bourla süüdistas „väga väikest“ rühma inimesi sellise info levitamises, mis paneb inimesed vaktsiinide osas kõhklema.

„Need inimesed on kurjategijad,“ ütles ta Atlandi Nõukoja tegevjuhile Frederick Kempele. „Nad ei ole halvad inimesed. Nad on kurjategijad, sest nende tõttu on miljonid elud sõna otseses mõttes lõppenud.“

Bourla jätkas väitega, et elu muutub tagasi normaalseks ainult siis, kui vaktsineerimata inimesed end vaktsineerivad.

„Tõtt öelda ainus, mis seisab hetkel uue eluviisi ja praeguse eluviisi vahel, on vaktsineerimises kahtlemine,“ väitis ta.

Järjest enam demoniseeritakse vaktsiinide ohutuses ja tõhususes kahtlevaid inimesi, nimetades neid mitte ainult vandenõuteoreetikuteks, vaid suisa kurjategijateks, kes väärivad vanglakaristust.

Nagu oleme eelnevalt välja toonud, siis Ühendkuningriigi valitsus püüab kehtestada uut seadust, mille kohaselt läheksid vaktsiinide kohta „valeinfot“ levitavad inimesed kaheks aastaks vangi.

Kohelda kurjategijatena inimesi, kes kahtlevad miljardärides, kes omavad ülemaailmseid korporatsioone ja kellele on korruptsiooni tõttu määratud 3 miljardi dollari suuruseid trahve, on ühiskonnale kindlasti hea, eks?

Sarnast protsessi rakendatakse ka neile inimestele, kes kahtlevad kliimamuutuste tehnokraatide levitatud ametlikes dogmades.

Peagi hakatakse kehtivates arusaamades kahtlevaid inimesi mitte ainult sotsiaalmeedias piirama, vaid nad saadetakse otse vanglasse.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Canada
Canada
12. nov. 2021 18:27

Tasub vaid internetist otsida: “pfizer criminal corruption”, ja selgub sellestki kohe, kes tegelikult meist see kurjategija on. Hingetud püshhopaadid!