VÕIMAS – ELi ametnikud kritiseerisid jahmataval pressikonverentsil Covidi passe ja meditsiinilist türanniat

Dan Lyman | Infowars Europe

Grupp Euroopa Liidu ametnikke astus vastu sunniviisilistele vaktsineerimistele ja Covidi piirangutele, mida üha türanlikumaks muutuv valitsev klass on kehtestanud kogu mandril.

Nelja riigi Euroopa Parlamendi liikmed on koondunud, et avaldada kindlat vastuseisu Euroopa riikide kodanike “põhiliste inimõiguste” rikkumisele.

Fraktsioon, mida juhib Euroopa Parlamendi liige Cristian Terheş Rumeeniast, on viimastel pressikonverentsidel pidanud sütitavaid kõnesid.

Jäädvustus laupäeval Brüsselis toimunud pressikonverentsilt on levinud erinevates internetikeskkondades ja kogunud sadu tuhandeid vaatamisi.

“Ma ei lase end eksperimentaalse ravimiga süstimise kaudu katsejäneseks teha. Ma ei lase kindlasti ennast vaktsineerida, sest mu valitsus ütleb mulle, et ma pean seda tegema, ja lubab mulle vastutasuks vabadust,” ütles Euroopa Parlamendi liige Christine Anderson Saksamaalt.

“Teeme ühe asja selgeks: Keegi ei anna mulle vabadust, sest ma olen vaba inimene. Nii et katsugu Euroopa Komisjon ja Saksamaa valitsus mind vangi panna. Pange mind luku taha ja visake võti minema, aga te ei saa mind kunagi sundida end vaktsineerima, kui ma vaba kodanikuna otsustan vaktsineerimisest loobuda.”

Anderson lõpetas hoiatusega, et tervisepassid on esimene samm “väljakannatamatu Hiina sotsiaalse krediidisüsteemi” suunas.

Itaalia parlamendiliige Francesca Donato kordas sarnaseid seisukohti, rõhutades, et kohustuslik tervisepass nullib eurooplaste õigused töötamiseks, reisimiseks, ostlemiseks ja lihtsalt vaba inimesena eksisteerimiseks.

Euroopa Parlamendi liige Ivan Sinčić Horvaatiast kaitses meditsiinilist vabadust, kinnitades, et eurooplastel on õigus oma ravi valida, isegi COVID-19 puhul.

Samuti nõudis ta, et Covidi piiranguid “rikkuvatele” eurooplastele kehtestatud rahalised karistused tühistataks ja kõigile trahvi saanud isikutele raha tagastataks.

“Nad ei kavatse lõpetada, mu sõbrad, kuid nad tuleb peatada. See ei lõpe iseenesest. See levib. See tuleb teie ukse taha. See šantažeerib teie elu, iga osa teie elust,” manitses Sinčić.

“Kutsun kõiki Euroopa vabu inimesi üles seisma vastu digitaalsele rohelisele sertifikaadile, kuidas iganes te saate. Võidelge oma õiguste eest.”

Euroopa Parlamendi liige Terheş lõpetas pressikonverentsi Euroopa Liidu ametnike tulise hukkamõistuga, kes väidavad, et esindavad “kõige demokraatlikumat institutsiooni”, samas kui nad võtavad eurooplaste “põhiõigused” ära ja sunnivad neid rahastama oma meditsiinilist orjapidamist.

“See küsimus ei ole ainult teile siin parlamendis, vaid kõigile Euroopa kodanikele, et te küsiksite seda oma valitsustelt: Kas teid teavitati piisavalt sellest, mis toimub?” küsis Terheş. “Meil oli selle aasta alguses parlamendis palju arutelusid, kus me nõudsime täielikku juurdepääsu lepingutele, mis on sõlmitud nende vaktsiine tootvate ettevõtete ja Euroopa Liidu vahel.”

Hoides käes põhjalikult redigeeritud koopiaid nimetatud lepingutest, jätkas Terheş: “Nii et te surute Euroopa kodanikele peale meditsiinitoote, ilma et nad teaksid, mida need lepingud sisaldavad? Mitte ainult nemad ei tea, vaid ka meie [parlamendiliikmed] ei tea.”

“Tahan teile näidata mõnda neist lehekülgedest ja öelge mulle, kas see on okei, et Euroopa kodanikud puutuvad kokku sellise olukorraga, kus nad ei saa minna tööle, ei saa minna poodi, ei saa viia oma lapsi kooli, ei saa vabalt reisida ühest riigist teise, kui nad ei ole vaktsineeritud ühega neist toodetest.”

“Nagu üks endine USA president ütles: “Vabadus ja iseseisvus on väljasuremisest vaid ühe põlvkonna kaugusel. Elame praegu just sellisel ajal ning meie kohus ja eesmärk on vabaduse eest võidelda,” ütles Terheş lõpetuseks.

guest
3 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
richeleux
richeleux(@kiviman)
5. nov. 2021 19:39

see ,mis toimub on see ,et need ebardist tüübid ei lootnud sellise asjade kulule. nad lootsid ,et massid saavad piisavalt hirmutatud ja jooksevad turmi mürgi peale. vöib öelda ,et need – tüübid- on kimbatuses raegu, mis edasi teha aina suureneva ” päästvavaktsiini ” eest pögeneva inimhulkadega. neil on juba plaan b,c… valmis. järgmisena töölt vallandamised. see ei muuda midagi järgmisena hakkavad toidupoodidesse kovidpassidega laskma ja limiteeritud kaubakogusega väljalaskma ,et ei saaks mittevaxitutele toitu viia. need ebardid on köik läbimöelnud nad peavad inimkonna kas mürgitama vöi saama nummerdatud vöi ka kiibistatud ,nad teevad köik .köik maa vöib selle nimel pöleda !!!

Vabaplaneet
Vabaplaneet
6. nov. 2021 00:41

Tere! Sooviks teha tähelepaneku seoses Teie kodulehe nimega vanglaplaneet.
Energeetilselt ei ole see hea manifest. Lehe pealkiri võiks olla vabaplaneet, plaaneetvabaks vms. Igakord kui sellele lehele tulla, siis see tundub sünge väljend ja see ei tekida head mõju ega tekida soovi teie lehel olevad olulisi sõnumeid edasta sotsiaalmeedia jms kohtades.

Indrek
Indrek
7. nov. 2021 12:43
Reply to  Vabaplaneet

Unistused,unistused,unistused….. Millisel planeedil Sa elad?????