Davosi majandusfoorum sillutab teed ülemaailmsele vaktsiinipassile, et jõustada ka globaalne süsinikumaks

Infowars

Davosi grupp tõukab tagant ÜRO ülemaailmsete vaktsiinipasside ideed, et oleks võimalik kehtestada globaalset süsinikumaksu, mis muudaks reisimise veelgi kallimaks.

Davosi kohtumisi korraldava Maailma Majandusfoorumi teatel tooks ülemaailmne vaktsiinipasside kasutuselevõtt kaasa „erinevate riiklike seaduste ühtlustamise,” mis on vajalik samm ülemaailmse süsinikumaksu jõustamiseks.

USA-s teeb Bideni administratsioon juba koostööd teiste riikide valitsustega, et panna paika ühtne ettevõtte tulumaksu miinimummäär, mis oleks 15% kogu maailmas. Seega ei ole selline “ühtlustatud” globaalse maksu jõustamine midagi ennekuulmatut.

On selge, et linnade ja riikide vahel reisimiseks vajalik vaktsiinipass tagaks ka vajaliku tehnoloogilise infrastruktuuri reisijatele süsinikumaksu kehtestamiseks, mis tõenäoliselt on üks eesmärkidest.

Kuna pea kõik globalistlikud ettevõtted väldivad maksude maksmist, siis ei ole eriti tõenäoline, et see maks kehtestatakse neile, kes seda ilmselt maksma ei hakka.

Ettepanek võib viia selleni, et rahvusvahelised ja isegi siseriiklikud lennureisid muutuvad enamiku inimeste jaoks ülemäära kalliks.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments