Austraalia ehitab vaktsineerimata inimestele karantiinilaagreid

Paul Joseph Watson | Summit News

Hoolimata sellest, et mõned osariigid püüavad piiranguid tühistada, ehitavad Austraalia ametivõimud karantiinilaagreid, mis valmivad alles järgmisel aastal, et valmistuda ” käimasolevateks operatsioonideks” ja majutada neid, “kellel ei ole olnud võimalust vaktsineerida.”

ABC Australia andmetel valmib üks selline 1000-kohaline karantiinirajatis Toowoombati lähedal Wellcampi lennujaamas 2022. aasta märtsi lõpuks.

“Praeguses etapis kasutavad majutuskohti Covidi levialadest naasvad riigisisesed reisijad,” seisab aruandes.

Samas on lisatud, et laagrit kasutatakse “käimasolevateks operatsioonideks” ja see on kohaliku piirkonna tööhõiveallikas.

Laagrid on jagatud erinevateks tsoonideks ning neis on üksikud, kahekohalised ja peretoad, ning need on politsei ja turvameeste ööpäevaringse valve all.

Viidates uutele Covidi tüvedele ja inimestele, kellel “ei ole olnud võimalust end vaktsineerida” ütles Queenslandi asepeaminister Steven Miles meediaväljaandele: “Me eeldame, et karantiinirajatiste vajadus on jätkuv.”

Valitsus rendib maad, millele laager ehitatakse, Wagner Corporationilt 12 kuuks, millele lisandub täiendav pikendamisvõimalus veel 12 kuuks.

Brisbane’i lennujaama lähedal asuvas Pinkenba tööstuspiirkonnas asuvale 30 hektari suurusele sõjaväe kasarmualale ehitatakse veel üks 1000-kohaline karantiinirajatis.

Nagu me jaanuaris kirjutasime, teatasid ka Saksamaa ametivõimud, et nad hoiavad Covidi teisitimõtlejaid, kes korduvalt ei suuda eeskirju nõuetekohaselt järgida, Dresdenis asuvas nn kinnipidamislaagris.

Ka Ameerika osariikide ametivõimud ehitavad uusi “karantiinirajatisi” ameeriklastele, kes “ei saa kodus karantiinis olla”.

Eelmisel aastal teatasid Kanada Quebec City ametiasutused, et nad isoleerivad “koostööst hoiduvad” kodanikud koroonaviiruse rajatisse, mille asukoht jääb saladuseks.

Samuti teavitas Uus-Meremaa plaanist paigutada Covidisse nakatunud isikud ja nende pereliikmed “karantiinirajatistesse”.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments