Pfizeri teadlased tunnistavad: „Teie antikehad on tõenäoliselt PAREMAD kui vaktsiin”

Jamie White | Infowars

Mitmed Pfizeri teadlased tunnistasid Project Veritase salajases videos, et antikehad pakuvad COVID-19 vastu võrdset või paremat kaitset kui vaktsiin.

Project Veritas avaldas oma sarja #CovidVaxExposed 4. osas videomaterjali kolmest Pfizeri ametnikust, kes tunnistavad, et nende ettevõtte vaktsiin ei ole sama tõhus kui loomulik immuunsus.

Nick Karl, Pfizeri Covidi vaktsiini tootmisega otseselt seotud teadlane, selgitas, et loomulik immuunsus on tõhusam kui eksperimentaalne vaktsiin.

“Kui kellelgi on Covidisse nakatumise tõttu tekkinud loomulik immuunsus, on tal viiruse vastu tõenäoliselt rohkem antikehi. Kui sa päriselt viirusesse nakatud, toodab su keha antikehi mitmete viiruse osade vastu… Seega on antikehad sel hetkel tõenäoliselt paremad kui [Covidi vastu] vaktsineerimine,” ütles Karl, kuid rõhutas, et vaktsiinikohustus on ikkagi hea asi.

“Linn [New York] vajab vaktsiinikaarte ja kõike muud säärast,” jätkas ta. “Eesmärgiks on muuta kõik vaktsineerimata inimestele nii ebamugavaks, et nad on lihtsalt nagu “Ahh, p*rsse”. Lähen saan oma vaktsiini kätte.” Mõistad?”

Pfizeri vanemteadur Chris Croce kinnitas Karli väidet Covidi-immuunsuse paremuse kohta võrreldes vaktsiiniga.

PV ajakirjanik uuris, kas loomulik immuunsus kaitseb inimest “sama palju kui vaktsiin”.

“Tõenäoliselt rohkem,” vastas Croce, lisades: “Sa oled tõenäoliselt kauem kaitstud, kuna tegemist oli loomuliku reaktsiooniga.”

Croce kurtis ka selle üle, et Pfizerile on nende kasum tähtsam, kui inimeste tervis.

“Mis juhtus siis monoklonaalsete antikehade raviga?” küsis PV ajakirjanik.

“[See] jäeti kõrvale,” ütles Croce, “raha tõttu. See on jälestusväärne.”

“Ma tunnen ikka veel, et töötan kurja suurfirma heaks, sest lõppkokkuvõttes taandub kõik kasumile. Ma olen seal selleks, et aidata inimesi, mitte selleks, et teenida miljoneid dollareid. Nii et see on moraalne dilemma.”

“Põhimõtteliselt töötab meie organisatsioon nüüd Covidi rahadega,” lisas ta.

Lõpuks tunnistas kolmas Pfizeri teadlane Rahul Khandke, et ettevõte nõuab oma töötajatelt, et nad hoiaksid väärtuslikku teavet loomuliku immuunsuse kohta avalikkuse eest salajas.

“Meid on kasvatatud ja õpetatud nii, et vaktsiin on ohutum kui Covidisse jäämine. Ausalt öeldes pidime selle kohta päris palju seminare läbima. Sa ei kujuta ette. Me peame seal tundide kaupa istuma ja kuulama seda juttu, et me ei tohi sellest avalikult rääkida,” ütles Khandke.

Khandke väitis ka, et antikehade tõendamine oleks sama kasulik kui tõend vaktsineerimise kohta.

“Kui teil on olemas [Covidi] antikehad, siis peaksite saama tõestada, et teil on need tekkinud,” ütles ta.

Meedia, valitsus ja meditsiiniasutused ignoreerivad jätkuvalt selgeid teaduslikke andmeid, mis näitavad, et loomulik immuunsus pakub Covidi vastu mitu korda suuremat kaitset kui eksperimentaalne mRNA-vaktsiin.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments