Ametivõimud ähvardavad vaktsineerimata austraallasi vanglaga

Paul Joseph Watson | Summit News

New South Walesi võimud ähvardavad vangi panna austraallasi, kes ei ole nõus asutustesse sisenemisel Covidi vaktsineerimispassi ette näitama.

NSW klienditeenindusminister Victor Dominello nimetas inimesi, kes üritavad võltsitud vaktsiinipassiga avalikesse paikadesse minna petturiteks ja ähvardas nad vahistada.

„Kui inimesed käituvad valesti ja jäävad sellega vahele, siis, nagu ma ütlesin, võib neid oodata vangla,“ ütles Dominello.

Teate kohaselt vahistatakse ka need, kes üritavad siseneda asutustesse ilma vastava tõendita.

„Härra Dominello rõhutas, et neist, kes keelduvad poodi, restorani ja mujale minnes oma vaktsiinistaatust näitamast, peaks politseile teatama,“ kirjutab News.com.au.

Sellise süsteemi jõustamine võib aga olla problemaatiline, kuna New South Walesi politseijuht kinnitas hiljuti, et tema ohvitserid ei hakka kontrollima meditsiinilisi dokumente.

„Mis puutub vaktsiinipassidesse, siis politsei roll pole käia restoranides, kohvikutes ja pubides kontrollimas, kas inimesed on topelt-vaktsineeritud või mitte,“ ütles Mick Fuller.

Tekkimas on kahetasandiline ühiskond, kus vaktsineerimata inimesi mitte ainult ei diskrimineerita jultunult, vaid püütakse reaalselt vangi panna, kui nad üritavad osaleda tavapärastes äri- või elutegevustes.

Samuti hirmutatakse Austraalias politsei koduvisiidiga inimesi, keda ainuüksi kahtlustatakse kavatsuses osaleda Covidi-türannia vastastel protestidel.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments