Californias asuva kohviku omanik küsib maskikandjatelt 5 dollarit lisatasu

Paul Joseph Watson | Summit News

Kohvikuomanik Californias küsib näomaskide kandjatelt 5 dollarit lisatasu, mis annetatakse heategevuseks, ning pakub neile, kes maskid ära viskavad, 50% allahindlust.

“Ma arvan, et 5 dollarit heategevuseks ei ole liiga palju küsitud maski kandvatelt klientidelt, kes väidavad, et hoolivad nii palju kogukonnast, kus nad elavad,” ütles Chris Castleman, Mendocinos asuva Fiddleheads Cafe omanik NBC Newsile.

Tasudest saadav tulu läheb perekondliku väärkohtlemise vastu võitlevale heategevusorganisatsioonile Project Sanctuary ning tulevikus saavad sellest kasu ka teised heategevusorganisatsioonid.

Naljakal kombel lisab Castleman ka 5 dollarit lisatasu, kui ta kuuleb, et kliendid hooplevad COVID-19 vaktsiini saamise üle.

Mõlemad tasud on vabatahtlikud, arvatavasti selleks, et Castleman saaks vältida vihaseid tühistamiskultuuri pooldavaid vasakpoolseid, kes süüdistavad teda diskrimineerimises.

Lisaks saavad kliendid, kes oma maskid prügikasti viskavad, oma panuse eest mõistuse taastamisse lausa 50% allahindlust.

“Ma ei sunni kedagi maksma,” ütles Castleman. “Annan neile valikuvabaduse, mis tundub siinkandis olevat võõras mõiste.”

“Valitsus pani kõik kinni. Kõik maskikandjad on kaasosalised,” lisas ta, märkides, et kliendid võivad vabalt otsida mõne teise kohviku, kui see neile ei meeldi.

“Ma ei usu maskide kandmisesse,” ütles ta. “Meie kliendibaas on kindlalt meie tõekspidamistega ühel meelel, kuid ma arvan, et mõned inimesed on meie kohviku peale väga vihased,” ütles Castleman.

Ameeriklasi, kes mingil põhjusel keeldusid näomaskide kandmisest, on rünnatud, avalikult häbistatud ja sotsiaalselt tõrjutud peaaegu terve aasta.

Kui maskifanaatikud hoolivad nii palju oma kogukonnast, siis kuidas saavad nad kurta 5 dollari suuruse annetuse üle perevägivalla vastu võitlevale heategevusorganisatsioonile, eriti arvestades asjaolu, et nende poolt ägedalt toetatud sulgemised on viinud perevägivalla järsu kasvuni?

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments