AstraZeneca vaktsiini kõrvaldoimetest taastunud rockilegend Eric Clapton materdab vaktsiiniohutuse propagandat

Daily Mail

Rockiikoon Eric Clapton kirus vaktsiiniohutuse propagandat, väites, et pärast AstraZeneca COVID-i vaktsiinisüsti tekkisid tal tõsiseid kõrvalnähud.

Valitsuse lukustusmeetmeid kritiseerinud Clapton ütles oma produtsendile saadetud sõnumis, et tema käed ja jalad muutusid pärast vaktsiini saamist kasutuks ning ta kartis, et ta ei saa enam kunagi esineda.

“Sain esimese AZ-i (AstraZeneca) ja mul olid kohe tõsised reaktsioonid, mis kestsid kümme päeva,” kirjutas Clapton Robin Monotti Graziadeile.

“Mu käed ja jalad olid kas külmunud, tuimad või põletasid ning kahe nädala jooksul üsna kasutud, kartsin, et ei mängi enam kunagi …”

“Ma poleks kunagi pidanud nõela lähedale minema,” jätkas Clapton. “Kuid propaganda ütles, et vaktsiin on kõigile ohutu.”

“Olen olnud terve elu mässaja, türannia ja üleoleva võimu vastu, just sellise, mis meil praegu on,” lisas ta.

Clapton mõistis selle aasta alguses hukka Suurbritannia valitsuse ning andis koos teise lukustamisvastase muusiku Van Morrisoniga välja piirangutevastase sõnumiga loo “Stand and Deliver”.

Verehüüveprobleemide tõttu on AstraZeneca vaktsiini kasutamine peatatud enam kui tosinas riigis Aasias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas, sealhulgas Lätis.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments