Lutsar: käte desinfitseerimised, karantiinid, isoleerimised ja maskid ei kaitse viiruse eest

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Eelmise aasta lõpus rääkis teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar Delfi otsesaates uuringust, mis näitas, et viirusetõrje meetmed ei aita isegi siis, kui nende järgimist hoolega kontrollitakse.

„Ma just lugesin ühte sõdurite tööd, kus oli tõesti karantiinid, kätepesud, maskid, isoleerimised – kõik mis võib välja mõelda. Ja mitte ainult see. Seal olid ka inimesed pandud, kes kontrollisid, kas sellest peetakse kinni ja ikka mõned inimesed jäid haigeks,“ rääkis Lutsar.

Hoolimata professor Lutsari enda kinnitusest, et teadusnõukoja meetmed on kasutud, süüdistab ta koroonaviiruse levikus inimesi, kes ei järgi kehtestatud piiranguid.

Professor Lutsari poolt on äärmiselt vastutustundetu ning lausa kuritegelik, hirmutada ja süüdistada kaaskodanike ning tekitada inimestele süütunnet, samal ajal ise teades, et tema poolt välja pakutud meetmed ei saagi töötada.

Lugematul hulgal meditsiinitöötajaid ja teadlasi on kinnitanud, et nakatunute numbrid ei tõuse mitte seepärast, et inimesed ei järgi piiranguid vaid seetõttu, et diagnoosimiseks kasutatavad 40 tsükliga PCR testid annavad hulgaliselt valepositiivseid tulemusi.

Täpsemalt vaata siit: skeemdeemia.ee

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments