TÄHTIS: 20. märtsil toimub üle-eestiline koroonapiirangute vastane meeleavaldus

Laupäeval, 20.märtsil toimub ülemaailmne meeleavaldus vabaduse, rahu ja demokraatia eest, mis leiab aset enam kui 40 riigis üle maailma.

Autode rongkäigud toimuvad ka Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Narvas ja Kuressaares. Kõik väiksemad linnad on oodatud ühinema!

Täpsed asukohad, marsruudid ja kellaajad avaldatakse 20.märtsil kell 10:00 ja lisatakse meeleavalduse “Sõidame Eestimaa Vabaks!Facebooki gruppi, kus edastatakse kõikidele eestimaalastele järgnev teade.

Me võtame tagasi meie põhiõigused.

Eestlased on ennast juba vabaks laulnud ja nüüd on aeg taas vabalt hingata!

Kutsume kõiki inimesi ühinema läbi aegade suurimale autode rongkäigule, et sõidaksime kõik koos Eestimaa vabaks! Silme ees on ainus tee ja see on vabaduse tee!

Näitame igaüks ennast autode meres, nagu kõik oleks ühisest Eestimaa perest. Kõik, kes me ihkame vabadust, heiskame sel päeval lipud oma majadele ja autodele ning näitame, et hoolime üksteisest.

Meie põhilised inimõigused on esmatähtsad ja nende üle ei kaubelda!

Me seisame ühiselt viie olulise vabaduse eest:
* Sõnavabadus
* Liikumisvabadus
* Valikuvabadus
* Kogunemisvabadus
* Tervisevabadus

Aeg tegutsemiseks on just nüüd!

Ühe massiivse, ühtse ja rahumeelse kogukonnana me seisame ühtselt püsti ja nõuame igasuguste piirangute ja autoritaarsete kontrollimeetmete lõpetamist.

Alates 2020.aasta algusest on tekkinud kohalikud kogukonnad, mis tänaseks on saanud osakesteks laiemast Vabadusliikumisest kogu maailmas. Oleme leidnud palju uusi sõpru ja avastanud, et me ei ole oma vabaduseihaluses üksi.

Nüüd me tõuseme püsti! Ühel päeval! Kõik koos!

Meie poolt on meie liikumises taunitavad kõik vägivallaaktid, meie sees igasuguste erisuste väljatoomine ja igasugune diskrimineerimine.

Tahaksime julgustada ja kutsuda kõiki üles rahumeelselt ja avalikult sõitma tänavatele ning sõnumit levitama autoritaarsete koroonapiirangute vastu, mis on meie elu kahjustanud rohkem kui seda ükski viirus ise on teinud.

Meil on hea meel teatada, et laupäeval 20.märtsil me ühineme kõik rahvusvaheliselt ühel päeval meie põhiliste inimõiguste, põhiseadusega kaitstud vabaduste ja ülemääraste piiramiste lõpetamiseks.

Sõidame ja seisame koos inimlike väärtuste eest.
Oleme tänulikud, et nii paljud inimesed kuulevad meie sõnumit ja vastavad sellele üleskutsele.

Valime elu Vabaduses!
Oleme emad ja isad, lapsed ja lapselapsed, vennad ja õed, noored ja vanad.
Me oleme inimesed!
Me oleme üks!

Osale kindlasti sellisel viisil kuidas võimalik ning palun levita seda sõnumit!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments