Bill Gates nõuab järgmise pandeemia ennetamiseks „ülemaailmset häiresüsteemi”

Steve Watson | Summit News

Twitterisse postitatud videos kutsub Gates üles, järgmiseks pandeemiaks valmisolekuks, looma ülemaailmset hoiatussüsteemi ning pandeemiatõrjujate komandot.

“Mis puutub pandeemiate ennetamisse, siis ainult teaduslikest vahenditest ei piisa,” kuulutas Gates, samal ajal maailmakaardile kujukesi paigutades nagu mõni sõjapealik.

Gatesi sõnutsi: “Vajame ka uusi võimalusi, sealhulgas ülemaailmset häiresüsteemi ja nakkushaigustele esmaabi andjaid või seda, mida mulle meeldib nimetada pandeemiatõrjujate rühmaks.”

Nähtavasti soovib Gates enne “järgmise pandeemia” tulekut rakendada uut tüüpi rahvusvahelist võimuorganit.

Gates ütleb videos, et loodetavasti on meil järgmise pandeemia ajal testimiseks võimalik kasutada nö mega diagnoosimise platvorme, mis tema sõnul suudavad “nädalas testida 20% kogu elanikkonnast”.

Samuti lubab ta tänu mRNA platvormile palju uusi vaktsiine, mida on nüüd võimalik toota kiiremini ja suuremas mahus.

Twitteri postituse link juhatab Gatesi aastakirja juurde, kus tema ja tema naine võrdsustavad oma planeedi vaktsineerimise püüdlusi “pöördepunktiga sõjas natsi-Saksamaa vastu”.

Kirjas tsiteeritakse Winston Churchilli, öeldes: „See pole lõpp. See pole isegi lõpu algus. Kuid see on võib-olla alguse lõpp.”

Selles kirjas nimetatakse globalismi edasiminekuks, väites, et ilma selleta oleme kõik hukule määratud.

Gates ütleb kirjas ka, et „maailm peab regulaarselt korraldama viirusõppuseid – simulatsioone, mis võimaldavad meil harjutada, analüüsida ja parandada seda, kuidas me haiguste puhangutele reageerime, nii nagu võimaldavad õppused ka sõjaväel valmistuda reaalseks sõjaks.”

Gates on korduvalt kinnitanud, et maailm ei naase niipea normaalsusesse ja on kutsunud sotsiaalmeedia ettevõtteid üles võitlema kurjade vandenõuteoreetikute vastu, kes väidavad, et eliit teenib pidevate tervisekriiside abil oma rikkust ja kindlustab globaalseid positsioone.

Nii Twitteris kui ka YouTube’is ei ole võimalik Gatesi videot kommenteerida.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Luule Kivi
3. sept. 2021 09:35

Tubli olete, aitäh.