ÜK parlamendi liige nõuab brittidelt GPS jälgimisseadme kasutamist, et kontrollida nende koroonameetmetest kinnipidamist

Paul Joseph Watson | Summit News

Konservatiivist parlamendiliige Jeremy Hunt soovitas valitsusel kasutada GPS-jälgimistehnoloogiat, et britid peaksid kinni COVIDi karantiinimeetmetest.

Seaduse kohaselt peavad riiki naasevad britid 10 päevaks eneseisolatsiooni jääma. Kuna isolatsiooni nõude täitmine on inimestele keeruline nii praktiliselt kui ka finantsiliselt, siis eirab seda koguni 75% kodanikest.

Hunti sõnul põhjustab selline käitumine viiruse laiemat levikut ja soovitab valitsusel hakata kasutama seiretehnoloogiat ning tagada sellega, et 95% inimestest alluksid korraldustele.

Hunt nõudis et: „Inimeste üle, kes on määratud eneseisolatsiooni tuleb teostada igapäevast kontrolli. Kui vaja, siis tuleb kasutada selleks GPS jälgimis seadet. Inimesed peavad mõistma kui oluline on piirangutest kinni pidamine ning meie töö on neid veenda.”

Nähtavasti tähendaks see, et valitsus saab õiguse inimeste mobiiltelefonide reaalajas jälgimiseks.

Kuna aga inimene võib kodust lahkudes telefoni lihtsalt koju jätta, oleks meetme nõuetekohaseks jõustamiseks ainus viis nõuda, et kõik kannaksid nt elektroonilisi jalavõrusid.

Arvestades ÜK valitsuse autoritaarsuse lembust ja nende püüdlust veelgi drakoonilisemate lukustusmeetmete poole, pole selline stsenaarium üldse mitte välistatud.

Brittide käest on juba arvamusküsitluste kaudu uuritud, kas nad oleksid nõus, et valitsus kasutab üksikisikute mobiiltelefoniandmeid, et nad järgiksid lukustuse ajal piirangutest kinni pidamise reeglit. Seda ideed toetas 45% ning vastu oli 42%.

Teine idee oli sundida britte tegema iga päev GPS-i ja näotuvastus andmetega selfisid, kinnitamaks, et nad ei ole kodust lahkunud.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments