Ameeriklastele võivad vaktsineerimispassid peagi kohustuslikuks muutuda

Tyler Durden | Zero Hedge

Enamik ameeriklastest pole veel isegi vaktsineeritud, kuid CNN kirjutab juba vaktsineerimispassidest, mida võib tulevikus reisimiseks, ostlemiseks ja isegi kino külastamiseks vaja minna.

Eelmisel nädalal ilmunud artiklis teatatakse uhkusega, et eelpoolnimetatud tegevuste taasnautimiseks võib lisaks vaktsineerimisele vaja minna ka vaktsineerimispassi rakendust.

Artiklis märgitakse, et mitmed tehnoloogiaettevõtted on hakanud vaktsineerimise üksikasjade üleslaadimiseks rakendusi välja töötama – justkui poleks tehnikahiiglastel juba praegu piisavalt teie kohta andmeid või teavet. Ettevõtted võivad edaspidi hakata nõudma vaktsineerimispasside esitamist kontserdikohtades, staadionitel, kinodes, kontorites või isegi reisides.

Kuid artiklis lisatakse, et muretsemiseks pole põhjust, sest Common Trust Network, Genfis asuva mittetulundusühingu The Commons Project ja Maailma Majandusfoorumi algatus, on projekti elluviimiseks koostööd teinud mitme lennuettevõtjaga. Nende rakendus võimaldab teil üles laadida meditsiinilisi andmeid, mis loovad reisimiseks QR-koodi. Sest mitte miski ei ole nii „turvaline“ kui Maailma Majandusfoorumi ligipääs teie meditsiinilistele andmetele.

The Commons Project’i turundus- ja kommunikatsioonijuht Thomas Crampton ütles, et iga riigi piiri ületades on võimalik testida, kuid igat riigi piiri ületades on keeruline end vaktsineerida.

IBM töötas välja rakenduse nimega Digital Health Pass. Rakendus võimaldab hoida koroonaviiruse vaktsineerimise kohta käivat tõendit mobiilses rahakotis.

Jenny Wanger, kes juhib lähikontakte tuvastavaid algatusi Linux Foundation Public Health’is, ütles CNN-ile, et juba alguses oli väljakutseid, mis olid seotud koroonaviirust puudutavate digitaalsete teavituste koordineerimisega. Tema arvates oli väljakutseks pigem osade kaupa koroonaviirusega kokkupuudetest teatamine ning puuduv föderaalne juhtimine… iga osariik pidi üksi hakkama saama ja pidi iseseisvalt teavitussüsteemi välja mõtlema.  

Linux Foundation teeb koostööd IBMi ja CommonPass’iga, et aidata välja töötada universaalsed standardid vaktsiinirakenduse jaoks.

Linux Foundationi tegevdirektor Brian Behlendorf ütles, et kui neid saadab edu, siis on inimestel võimalik öelda, et minu vaktsineerimistõend on minu telefonis ja ma sain selle kui mind X riigis vaktsineeriti, järgides selle riigi tervishoiutavasid ja ma läksin riigis Y lennuki peale, et lennata riiki Z ning näitasin oma vaktsineerimispassi, et saaksin osaleda siseruumides toimuval kontserdil, millel võivad osaleda ainult vaktsineeritud inimesed.

Ta lisas, et see peaks toimima sarnaselt e-maili süsteemile, sarnaselt internetile. Oleme lahenduse loomisele lähedal ja kõik osapooled on siiralt pühendunud.

Ta lisas, et otsuse tegemiseks, olenemata sellest, kas see on riigipiiril või ürituse toimumise koht, on vaja teada kas te saite Pfizeri vaktsiini, Venemaa vaktsiini või Hiina vaktsiini.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Krõll
Krõll
8. jaan. 2021 17:19

Ameerika arst seletab, mida selles vaktsiinis siis leida võib https://www.bitchute.com/video/0j5B3qkMwfvi/
Arstid maailma hoiatavad vaktsiini eest https://www.bitchute.com/video/msV7EuCvrHJ0/