Bill Gates rahastab päikese hämardamise katsetusi

Tyler Durden | Zero Hedge

Harvardi Ülikooli teadlaste poolt läbi viidud ja suures osas Microsofti asutaja Bill Gatesi rahastatud projektis katsetatakse päikese hämardamise tehnoloogiat ülemaailmse soojenemise jahutamiseks.

Me teame, mida te mõtlete – see ei saa olla reaalne… Aga siiski on.

Reuters teatab, et Harvardi projekt „kavatseb katsetada vastuolulist teooriat, mille kohaselt saab globaalset soojenemist peatada, pihustades atmosfääri osakesi, mis peegeldaksid päikesekiiri tagasi.”

Rootsis on hakatud juba ellu viima plaani lennutada järgmisel aastal üles testõhupall. 

Testõhupall ei lase atmosfääri mingeid osakesi, kuid „võib olla samm edasi eksperimendi suunas, tõenäoliselt 2021. aasta sügisel või 2022. aasta kevadel.“

Nende katsete käigus võib atmosfääri sattuda „kuni 2 kg mittetoksilist kaltsiumkarbonaadi tolmu“.

LOE LISAKS:
Planeedi ümber kujundamine on alanud: globaalne hämardamine on plaan inimkonna hävitamiseks

Bill Gates on elav tõestus selle kohta, et kuigi sa tegid kunagi midagi väga nutikat, et endast maailmale märk maha jätta, ei pruugi see sinust veel ilmtingimata nutikat inimest teha. 

Kui sul on jultumust päikesekiiri tumestades Jumalat mängida, mõeldes, et sellega ei kaasne drastilisi ja ettearvamatuid probleeme, siis peab eelmine väide ilmselgelt paika.

Reuters märgib, et projekt – nimega Stratosphere Controlled Perturbation Experiment ehk stratosfääri kontrollitud häirimise eksperiment (SCoPEx) – mängib “millegagi, millel on potentsiaalselt suured ja raskesti prognoositavad riskid, näiteks globaalsed nihked vihmamustrites.”

“Selles testis pole ühtki väärtust peale järgmise etapi võimaldamise,“ ütles Rootsi roheliste eksperdirühma WhatNext? eestvedaja Niclas Hällström.

“Ei saa katsetada pommi päästikut ja öelda: „See ei saa ometi midagi halba teha“,” lisas ta.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments