Saksa geneetiku arvates ei peaks COVID-19 vaktsiinist keeldujatele arstiabi osutama

Paul Joseph Watson | Newswars

Saksa geneetiku sõnul ei peaks erakorralist arstiabi osutama inimestele, kes keelduvad COVID-19 vaktsiinist.

Saksamaa eetikanõukogu liige Wolfram Henn ütles ajalehele Bild, et vaktsiinist keeldujatel ei tohiks olla juurdepääsu hingamisaparaatidele ja muudele erakorralistele meetmetele.

„Need, kes tahavad vaktsineerimisest täielikult keelduda, peaksid alati kaasas kandma dokumenti, millel on kirjas „Ma keeldun vaktsineerimisest!”,“ rõhutas Henn.

„Haiguse eest kaitsmine on teiste, mitte minu ülesanne!“ Kui ma haigestun, loovutan oma intensiivravikoha ja hingamisaparaadi kellelegi teisele,“ lisas ta.

Henn nentis, et vaktsiinide tõhusust on tõestatud loendamatu arv kordi ja inimesed peaksid pigem järgima ekspertide juhiseid, kui kuulama vaktsiinivastaseid.

„Soovitan tungivalt neil hirmujuttude levitajatel minna lähimasse haiglasse ja esitada oma vandenõuteooriad arstidele ja õdedele, kes on äsja rampväsinuna tulnud ülerahvastatud intensiivraviosakonnast,“ märkis Henn.

Saksamaal, kus on koroonapiirangute vastu protestitud juba mitmeid kordi, kehtib liikumispiirang vähemalt kuni 10. jaanuarini ning avalikes kohtades alkoholi on tarbimine keelatud, mistõttu pidid jõulude eel ka hõõgveinikioskid oma uksed sulgema.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments