Inglismaal hakkavad baarid, restoranid ja kinod nõudma enne sisenemist tõendit vaktsineerimise kohta

Paul Joseph Watson | Summit News

Ühendkuningriigi vaktsiiniminister Nadhim Zahawi ootab oma sõnul, et baarid, kinod, restoranid ja spordistaadionid nõuaksid kõigilt nende ruumidesse siseneda soovijatelt esmalt tõendit COVID-19 vastu vaktsineerimise kohta.

Rääkides täna hommikul BBC Raadio saates „The World at One“ vastas Zahawi saatejuhi küsimusele immuunsuspasside kohta, mis on spordistaadionile sisenemiseks või reisimiseks registreeritud telefonirakenduses.

“Ma arvan, et nõustute, et restoranid, baarid, kinod ja muud üldkasutatavad siseruumid, samuti jalgpallistaadionid hakkavad tõenäoliselt samuti seda süsteemi rakendama,” ütles Zahawi.

Zahawi selgitas, et NHS-i i ‘jälgimise ja jälitamise’ mobiilirakendus, mille kasutust rakendati baaridesse ja restoranidesse sisenemise eeltingimusena, on loonud aluse selleks, et see muudetakse lõpuks sellistesse kohtadesse sisenemise puhul kohustuslikuks. 

“Paljudel põhjustel avaldub surve mõlemal viisil – ühelt poolt teenusepakkujate poolt, kes nõuavad tõendust selle kohta, et olete vaktsineeritud, ja teiselt poolt asjaolu, et me muudame vastava tehnoloogia võimalikult lihtsaks ja kättesaadavaks,“ lisas ta.

Saatejuht vastas selgitava kommentaariga: “Kui teil vaktsiini ei ole, siis ei ole praktiliselt niikuinii võimalik midagi ära teha.“

See kommentaar rõhutab veelkord, et valitsustel pole vaja vaktsiini seadusega kohustuslikuks muuta, nad tuginevad lihtsalt reisi-, vabaaja- ja meelelahutustööstusele, et muuta inimeste elu, kes vaktsineerimisest keelduvad, praktiliselt võimatuks.

Ehk siis praktiliselt igasugune ühiskondlik tegevus nõuab inimestelt enda vaktsineerimist ja need, kes sellest keelduvad, on sisuliselt elu lõpuni isolatsiooni määratud.

Nagu me juba varem toonitasime, on ka lennundustööstus juba märku andnud, et muudab reisijatele reisimise võimaldamiseks vaktsineerimise kohustuslikuks. Qantase tegevjuht Alan Joyce on juba nõudnud, et see nii ka olema saaks.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments