Ülemaailmne transpordiorganisatsioon töötab välja rakendust “Travel Pass”, mis seoks vaktsineerimistõendi passiga

Steve Watson | Infowars.com

Maailma suurim õhutranspordi lobirühm töötab välja ülemaailmset rakendust ‘COVID reisipass’, mis ühendab vaktsineerimise staatuse ja koroonaviiruse testi tulemused inimese reisidokumentidega.

Lennufirmasid üle kogu maailma esindav Rahvusvaheline Lennutranspordi Ühendus (IATA) teatas, et enne aasta lõppu katsetab selle rakendust British Airwaysi emaettevõte IAG SA, eeldades, et selle täielik turule jõudmine toimub 2021. aasta esimestel kuudel.

See saab saadavaks kõigile Apple’i ja Androidi mobiilseadmetele ning sellel kuvatakse inimese ametliku vaktsineerimistõendi ja testitulemustega passi elektrooniline versioon.

„Meie peamine prioriteet on inimestele taas turvalist reisimist pakkuda. See tähendab valitsustele kindluse andmist, et süstemaatiline Covid-19 testimine võib karantiininõudeid asendada,” ütles IATA vanem asepresident Nick Careen.

IATA pea- ja tegevdirektor Alexandre de Juniac ütles ka uudisteagentuurile Deutsche Welle, et asutus pakub süstemaatilise testimise protseduuri välja kõigile lennata soovivatele reisijatele

IATA reisipass erineb Maailma Majandusfoorumi sponsoreeritud programmist CommonPass, mis taotleb COVID-i järgset maailma muutvat “suurt lähtestamist”.

Reisikindlustuse ettevõtte International SOS kolmanda ‘COVID passi’ rakenduse AOKpass suhtes toimub praegu Abu Dhabi ja Pakistani vaheline kohtuprotsess.

Rahvusvaheline SOS-i kaasasutaja Arnaud Vaissie ütles ajakirjanikele, et “Nõudlus on tohutu,” ja „reisimise ees on väga suur hirm ja me püüame seda leevendada.“

Arengud toimuvad kiiresti, kuna Qantas Airlinesi tegevjuht teatas, et COVID-19 vaktsiin on kohustuslik kõigile lennule minevatele isikutele ja sellest saab kõigi rahvusvaheliste reiside norm.

Qantas on ka öelnud, et võtab tõenäoliselt kasutusele IATA poolt väljatöötatud ‘reisipassi’ rakenduse.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Aime Piirsalu
Aime Piirsalu
1. dets. 2020 09:58

Jumala Sõnas on meile kõik kirjutatud ,et me teaksime ,mis ja kuidas tuleb vastu seista sellele satanismile,sest palved,Elu ja Tunnistamine on nüüd kallim,kui kunagi varem..Jeesuse tagasitulekuks peame valmis Olema…