Tuvastati 450 000 hääletussedelit, millega sai hääletada vaid Bideni poolt

Jamie White | Infowars

Endine föderaalprokurör Sidney Powell väidab, et tema meeskond on võtmeosariikides tuvastanud 450 000 sedelit, millega sai anda hääle ainult Bidenile. Ühtegi teist kandidaati sedelitele märgitud ei ole.

Rääkides Fox Newsi saates “Sunday Morning Futures” Maria Bartiromoga, selgitas Powell nende sedelite olemust ning nende tuvastamise tähendust valimiste käigule.

“Oleme võtmeosariikides tuvastanud vähemalt 450 000 sedelit, millel on imekombel ainult Joe Bideni nimi ja ühtegi teist kandidaati pole sinna märgitud,” ütles Powell.

Powelli arvates peaks justiitsministeerium uurima ka nn arvuti “tõrkeid“, mis muutsid Trumpi poolt antud hääled Bideni kasuks.

“Arvuti tõrkeid oleks pidanud igal juhul vältima,” sõnas Powell. “Just seal toimusid pettused, kui nad vahetasid arvutisüsteemides hääli või lisasid olematuid hääli.”

“Nõuame auditit kõikides arvutisüsteemides, mis mängisid mis tahes rolli antud pettuses.”

Powell tuletas vaatajatele meelde, et Biden ise lobises vaid mõni päev varem välja, et demokraadid on loonud ajaloo kõige keerukama “valimispettuste organisatsiooni”.

“Joe Bidenil oli õigus. Ta ütles, et tal on kõigi aegade suurim valimispettuste organisatsioon ja ta ei vajanud inimeste hääli praegu. Tal läheb inimesi vaja hiljem,” sõnas Powell.

“Maria, neil oli kogu plaan valmis. Neil olid algoritmid, neil olid igaks juhuks valmis pabersedelid, mis ootasid sisestamist ning president Trumpi edu kasvas sinistes osariikides tohutu kiirusega. Just siis lõpetasid nad häälte lugemise ja asendasid Trumpi poolt olnud sedelid Bideni omadega,” lisas Powell.

Trump kaebas Michigani, Pennsylvania ja Georgia osariigid kohtusse hääletamisel toimunud reeglite rikkumise ja valimiste jälgijate kesise juurdepääsu tõttu ning Georgia osariik on teatanud häälte ülelugemise toimumisest.

guest
2 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments