Maailmapanga andmetel saadeti COVID-19 testkomplektid välja juba 2018. aastal

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Maailmapanga veebilehel, mis teadmata põhjustel on hetkel kättesaamatu, pärineb dokument „COVID-19 diagnostiliste testimisvahendite ja seadmete (902780) eksport riigiti 2018. aastal“. Samuti on andmeid testkomplektide välja saatmisest aastast 2017, kirjutab National File.

See tekitab palju küsimusi, sest Maailma Terviseorganisatsioon ristis praegu leviva koroonaviiruse COVID-19-ks alles selle aasta veebruaris.

Teisest huvitavast Maailmapanga dokumendist selgub, et „COVID-19 programm“ lõpeb alles 2025. aastal. „Ainult asutusesiseseks kasutamiseks“ mõeldud dokumendis nimega „COVID-19 strateegiline ettevalmistus ja reageerimise programm“ märgitakse esimesel leheküljel, et projekt kestab 2. aprillist 2020 kuni 31. märtsini 2025.

Ei ole vähimatki kahtlust, et rahvusvaheline koroonakriis ei ole tekkinud juhuslikult vaid seda on pikalt ning hoolega ette valmistatud. Eesmärgiks on inimeste vaim murda ning täielikult uue maailmakorra ehitajate võimule allutada.

Paljudes riikides on selline tegevus juba hoo sisse saanud. Siin on vaid mõned näited.

Austraalia politsei pidas kinni koroonameetmete vastu protesteeriva ema ning tema nuttev poeg lihtsalt rebiti ema sülest lahti.

Hispaania võimud andsid teada, et kasutavad nüüd helikoptereid ja teisi masinaid, et inimestele piirangutest kinni pidamist meelde tuletada. Need kes korraldustele ei allu, näiteks ei kanna korralikult maski, arreteeritakse.

2
Lisa kommentaar

avatar
1 Kommentaare
1 Kommentaaride vastuseid
0 Jälgijad
 
Viimased kommentaarid
Parimad kommentaarid
2 Kommentaaride autorid
SineLeo Viimaste kommentaaride autorid
uuemad vanemad Enim hinnatud
leoeelmae
Kasutaja
leoeelmae

Peaks midagi ette võtma!

Sine
Külaline

Nad kõik ütlevad, et peaks midagi ettevõtma ja ootavad, et keegi teine võtaks midagi ette ja siis kiidavad ise takka just nii peabki. Aga ei ole realselt midagi ettevõtjaid kuskil