Fauci: COVID-19 vaktsiini efektiivsus võib olla vaid 50-60%, piirangud peavad jääma

Peeter Proos | Vanglaplaneet

USA nakkushaiguste „ekspert“ Anthony Fauci, „ennustas“ sarnaselt Bill Gates’iga, ette koroona pandeemia puhangut ning hoiatas, et Trumpi administratsioon peab rinda pistma üllatusliku haiguspuhanguga. (vaata videost „Avalik pöördumine EKRE juhtidele seoses eriolukorraga“ – 6:31)

Mõned päevad tagasi ütles Fauci, et pole veel kindel kui efektiivne COVID-19 vaktsiin on ning tõhusa vaktsiini lootused ei ole suured.

„Me ei tea veel kui tõhus see vaktsiin on. Me ei tea kas efektiivsus on 50% või 60%. Ma tahaksin, et see oleks rohkem kui 75%,“ sõnas Fauci. „Pole eriti tõenäoline, et efektiivsus on 98%, mis tähendab, et me ei saa loobuda meetmetest, mis rahva tervist kaitsevad.

Fauci kinnitas, et haigusest võitu saamiseks peavad inimesed järgima neid kuute põhiprintsiipi:

  • Kanda maski
  • Hoida teistega distantsi
  • Vältida suuri rahvahulki
  • Olla parem õues kui toas
  • Pesta käsi
  • Baare ja ööklubisid mitte külastada

Mai keskpaigas ütles meie bilderberglasest peaminister Jüri Ratas, et mingisugused piirangud kestavad nii kaua kui tuleb vaktsiin. Samuti hoiatas ta, et peame olema valmis viiruse teiseks laineks. Terviseameti hinnangul on teine laine juba Eestis kohal.

Inimesed, kes on vaktsiinile lootnud ja usuvad, et koos selle tulekuga naaseme tagasi normaalsesse ellu ning majandus hakkab taastuma, peavad kahjuks pettuma. Võimurid on ennast kenasti koroonamüüdiga kindlustanud ja ei taha oma positsiooni enam käest anda.

Sellest kriisist saame välja vaid siis, kui piisav hulk inimesi mõistab, et tegemist on pettusega – pettusega meie allutamiseks. Inimesed peavad mõistma, et massimeediast tulev jutt on kontrollitud ja mõeldud meie mõjutamiseks, mitte meie informeerimiseks. Eestlased peavad mõistma, et riigi abile lootma jäädes saavad neist valitsejate orjad.

Informatsiooni ammutamiseks ei piisa diivanil lösutamisest ja telekapuldi näppimisest. Vabaduse säilitamiseks ei piisa lootusest, et küll keegi kuskil künka otsas asjad korda ajab. On VIIMANE aeg panna oma pea tööle ja hakata oma vabaduste ja oma riigi eest seisma!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments