Saksamaa siseministeeriumi raport: koroonaviirus on globaalne valehäire

Daniele Pozzati | Strategic Culture Foundation

Saksamaa siseministeeriumi koostatud aruanne põrmustab koroonaviiruse ametliku narratiivi.

Aruande peamised punktid on:

  • Covid-19 ohtlikkus oli ülehinnatud, sest see ei ületanud tavapärast suremuse piiri.
  • COVID-19 tõttu surnud olid peamiselt inimesed, kes statistiliselt oleks nii kui nii sellel aastal surnud, kuna nad olid jõudnud kõrgesse vanusesse ning nende nõrk tervis ei pidanud enam vastu. (Lisaks COVID-19-le liigub ringi veel umbes 150 viirust, millega inimese immuunsüsteem võitlema peab).
  • Üle maailma on kolme kuuga olnud u 250 000 COVID-19 surmajuhtumit. Võrdluseks, 2017/18 hooajal suri grippi 1 500 000 inimest.
  • On selge, et oht pole suurem, kui teiste viiruste puhul ning tõendite puudumise tõttu võib järeldada, et tegemist on lihtsalt valehäirega.
  • Koroonakriis on tõestanud, et valitsus ise on kõige suurem libauudiste tootja.

Aruandes keskendutakse „koroonaviiruse tõrje meetmete ulatusele ja keerulistele tagajärgedele“ ning hoiatatakse, et need saavad olema tõsised.

Raportis rõhutatakse, et valitsuste kehtestatud koroona meetmete tõttu sureb rohkem inimesi, kui COVID-19 tagajärjel. Tervishoiusüsteem on keskendunud koroonaviiruse patsientidega tegelemisele ning lükkab edasi eluliselt vajalikke operatsioone ja vähendab mitte-koroona patsientide ravi protseduure.

Algselt üritas Saksamaa valitsus väita, et tegemist on „ühe inimese tööga“ ja see on „tema enda arvamus“. Kuid tegemist on 93-leheküljelise raportiga “Kriisiohjamise analüüs”, mille on koostanud Saksamaa siseministeeriumi kokku pandud teaduskomisjon, kuhu kuuluvad mitmete Saksamaa ülikoolide meditsiinieksperdid.

Loe pikemalt ka Telegramist

Toimetas Peeter Proos

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments