Drag queen tantsib väljakutsuvalt väikesele tüdrukule, täiskasvanud elavad rõõmsalt kaasa

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Sotsiaalvõrgustikku Tik Toki postitatud videost on näha kuidas drag queen tantsib toolil isutuvale tüdrukule, kes on umbes kuue aasta vanune. Ümbritsevad täiskasvanud elavad etendusele rõõmsalt kaasa.

Videolõigust on näha, kuidas drag queen roomab käpukil tüdruku juurde, tantsib talle ning kükitab tema kõrvale viisil, mida võiks tõlgendada sületantsuna. Seejärel paitab ta tüdrukut ning annab talle musi.

Vanemad vaatavad seda pealt ning plaksutavad, tantsivad ning elavad kaasa.

Tekst video juures väidab, et: „See armas väike tüdruk ütles emale, et ta soovib paremini näha.“ Vaadates aga tüdruku näoilmet võib üsna kindlalt väita, et tal on ebamugav olla.

Hoolimata sellest, et drag queenide etendused on reeglina seksuaalse alatooniga, pole vasakpoolsete arvates sellest midagi imelikku, kui lapsedki sellisest meelelahutusest osa saavad.

Hiljuti kutsus Šoti poliitik Mhairi Black põhikooli esinema drag queeni nimega Flowjob, kelle Twitteri konto sisaldab selgelt seksuaalset sisu. Vanemaid, kes selle vastu sõna võtsid, nimetas Black „homofoobideks“. Lihtne!

Isegi mõned drag queenid on imestunud, miks vanemad lubavad oma lastel selliseid etendusi vaadata.

Selle aasta jaanuaris postitas Kitty Demure nime kandev drag queen Twitterisse menuka video, milles ta väljendab oma hämmeldust, et miks vanemad lasevad oma võsukesi drag queenide lähedusse. Demure’i küsimus on lihtne: „Kas te tahate, et teie lapsed võtaksid eeskuju stripparitelt ja pornostaaridelt?“

Allikas: Infowars.com

VIDEO: Käima on lükatud pedofiilia legaliseerimine

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments