Euroopas kasvab koroonaviiruse juhtumite arv hüppeliselt

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Koroonaviirus, mis on Hiinas nõudnud juba vähemalt 2600 inimese elu (kui uskuda Hiina valitsuse ametlikke arve) ning levib kiiresti Lõuna-Koreas ja ka teistes Aasia riikides, on nüüd kanda kinnitamas ka Euroopas.

Eelmise nädala reedel tunnistas WHO, et koroonaviirus võin kujuneda maailma raputavaks pandeemiaks.

Alates laupäevast (siis oli nakatunuid vaid 3) hakkas Itaalias koroonaviirusesse nakatunute arv järsult tõusama ning tänaseks on avastatud üle 200 viirusejuhtumi, kellest kolm inimest on haiguse tagajärjel surnud. Üks surnutes on esimene eurooplasest ohver, kes koroonaviiruse tõttu on hukkunud.

Itaalias on karantiini pandud 11 linna, kus elab kokku umbes 50 000 inimest. Elanikel on palutud jääda oma kodudesse ning kõik avalikud üritused on kuni nädalaks keelatud. Samuti on suletud koolid, kauplused ja teised avalikud asutused.

Itaalia peaminister Giuseppe Conte teatas, et “kõik on kontrolli all” ning rõhutas, et valitsus võtab tarvitusele “äärmiselt kõrged ettevaatusabinõud”. Valituse teatel on politseil ja vajadusel ka relvajõududel õigus tagada määruste jõustamine.

Itaalased on hakanud kiiresti oma toiduvarusid täiendama ning kohalike kaupluste letid on väga hõredaks jäänud.

Nii nagu oleme eelmistes artiklites märkinud, on koroonaviiruse näol tegemist laboris loodud relvaga, mille tagajärjed annavad globalistidele suurepärase võimaluse oma tegevuskava ellu viimiseks ja totalitaarse maailmavalitsuse kehtestamiseks. Samuti annab see hoobi majandusele ning võimaldab ellu viia näiteks kohustusliku vaktsineerimise programmi.

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments