Hiina tarkvõrgu türannia on jõudnud Austraaliasse

Daniel Taylor | Old-Thinker News

Epoch Times’i teatel plaanib Austraalia Darwini linn ühineda Hiina jälgimistehnoloogiaga, mis kasutab sotsiaalse krediidi süsteemi, mille „virtuaalsed kaitsevõrgud” teavitavad võime volitamata tegevustest.

Tegemist on tehisintellekti kasutava tehnoloogiaga, mida kasutatakse Hiinas Shenzhenis, kus sotsiaalse krediidi süsteemi rakendatakse kodanike liikumise jälgimiseks ja kontrollimiseks.

NT Newsi kohaselt on Darwinis juba rajatud kõlarite, kaamerate ja Wi-Fi-ga varustatud postid, et jälgida inimesi, nende liikumisi linnas, milliseid veebisaite nad külastavad ja milliseid rakendusi kasutavad. Järelevalvet teostatakse peamiselt tehisintellekti abil, kuid teatud tingimustel teavitab see võime.

Täpselt nii nagu ka Hiinas, propageeritakse seda kui “targa linna” programmi. Hoolimata sellest, et  Austraalia ametnikud väidavad, et tegemist on heatahtliku projektiga, teatasid nad, et see võimaldab jälgida mobiilseadmete tegevust ja käivitab häire kui inimesed ületavad virtuaalseid kaitsevõrke.

See toimub samal ajal, kui sõnavabadust püütakse keelustada. Hiljuti soovitati CBS-i uudistes Ameerika Ühendriikidel võtta eeskuju Austraaliast ja hakata “sõnavabadust reguleerima”.

“Venemaa valimistesse sekkumise” ja “libauudiste” taustal loodavad tehnoloogiline eliit ja globalistid, et Lääne interneti regulatsioon ja õigus langevad Hiina küberruumi mudeli saagiks.

Austraalia ühineb Hiinaga ja nii ka ülejäänud maailm, kui inimesed ei suuda globalistide masinavärgile vastu seista.

Toimetas: Peeter Proos

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments