Florida keskkooli õpetaja: tulistaja kandis täisvarustuses kehakaitset, kiivrit ja näomaski

Infowars

Õpetaja, kes sai haavata kui päästis õpilasi Florida koolitulistamise käigus, andis saatele “Good Morning America” detailse kirjelduse tulistajast.

Marjory Stonemani keskkooli kirjanduse õpetaja Stacey Lippel nägi tulistajat silmast silma kui ta 14. veebruaril hirmunud õpilasi oma klassiruumi juhatas.

Ta kirjeldas juhtunut saates “Good Morning America”.

“Ootamatult kuulsin ma trepikojas laskmist, mis oli umbes 20 jala (6 m) kaugusel minu klassist. Kuulsin kuidas lapsed karjusid ja jooksid mööda koridori,” kirjeldas Lippel. “Ma oleks nagu lülitunud autopiloodi režiimi, ma lihtsalt pöördusin ja avasin ukse ning lapsed tormasid klassi. Ma ei tea, kui palju lapsi seal oli, aga ma tõmbasin nad sisse ja karjusin, et nad kiiresti sisse tuleksid.”

“Siis märkasin tulistajat, kes oli umbes 20 jala kaugusel minust, koridori lõpus ja tulistas. Nähes teda mõtlesin, et kummaline, miks politsei siin on? Ta oli täisvarustuses – kiiver, näomask, kuulikindel vest ja tulistas sellise relvaga, mida ma polnud varem näinud,” rääkis Lippel.

Lippel ütles, et enne kui ta ukse kinni jõudis tõmmata, haavas üks tulistaja kuul tema käsivart.

Ta kirjeldas, kuidas ta hoiatas kaasõpetajat Scott Beigelit, et too samuti ukse kinni paneks. “Beigel ei näinud tulistajat, aga kuna mina nägin, siis püüdsin teda hoiatada,” sõnas Lippel.

Kummalisel kombel ei ole teatatud, et Nikolas Cruz oleks kooli ilmunud täisvarustuses või sarnanenud politseitöötajale.

Juhtumi ametlik ajakava kinnitab, et Cruz saabus keskkooli Uberiga ja vähem kui kolm minutit hiljem oli ta juba koolis tulistamist alustanud.

Väidetavalt transportis Cruz relva spordikotis ja lisasalvi seljakotis.

Ametliku versiooni ja Lippeli tunnistuse vahel tekib konflikt, kuna Cruzil oleks olnud keeruline politsei kaitsevarustust kooli toimetada. Isegi hästi koolitatud isik vajab rohkem kui 1-2 minutit, et endale selga ajada sellist varustust nagu Lippel kirjeldas.

Cruz jäi politseile vahele tsiviilriietes pärast seda kui ta oli oma koti ja relva kooli maha jätnud.

Teine tunnistaja, üliõpilane Alex Miednik, ütles kohalikule meediale, et ta arvab, et seal oli ka teine ​​laskur, sest ta rääkis Nikolas Cruziga samal ajal kui lasud kostusid hoopis kaugemalt.

“Ma tegelikult rääkisin “kahtlusalusega” ja kui ma temaga rääkisin, siis tundus ta väga… Ma ei teagi mis sõna kasutada…” sõnas Miednik. “Aga ta oli keskkoolis väga rahutu ja ma naljatasin temaga selle üle ja ütlesin: “Ma olen üllatunud, et sina ei olnud see, kes seda tegi.””

Parklandi koolitulistamine on tekitanud palju küsimusi ning intervjuu Lippeliga tekitas neid veelgi juurde.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments