Veiko Rämmel: Reformierakond on maffia!

Veiko Rämmel
Koguja Kroonikad
29. mai 2012

Nüüd on siis täielik alus väita, et REF-i näol on tegu maffiaga ehk organiseeritud kuritegevuse grupeeringuga. Sellised varjatud rahastamisskeemid ei üllataks Sitsiilia maffioosode puhul. Eesti juhtpartei osas tekitavad aga suuri kahtlusi, et mitte öelda ülimaid kõhklusi. Ma olen täiesti kindel, et samad asjad esinevad ka teistel suurerakondadel, näiteks sobib IRL-i elamislubade afäär. Ja eks ka Sotsidel midagi ole, kuid nende Mihklipäev veel ootel.

Küsimusi tekitab see aga rohkem, kui vastata suudetakse. Peamine neist on, miks salaja? Kelle raha see on, milline on päritolu ja miks see va investor seda teeb, mida ta saab vastu?

Meid päästaksid vaid ausad erakorralised valimised, kus rakendataks otsevalimiste printsiipi.

Alates 2009. aastast on Andrus Ansipi juhitava Reformierakonna abistajate seas salapärane investor, kes peidab end Šveitsi pangas asuva konto abil.

Reformierakonna kolme viimast valimiskampaaniat ehk europarlamendi, kohalike omavalitsuste ja riigikogu kampaaniat on aidanud teha isik või isikud, kes varjavad end avalikkuse eest Šveitsis asuva privaatpanga Bank Julius Baer ja Co Eesti pangakonto taha.

Reformierakond ei olnud nõus eile avalikustama, kes on nende salapärane äripartner ja toetaja, kellega on koostööd tehtud alates 2009. aastast.

Allikas

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments