BBC: Usbekistanis on sünnitanud naiste sundsteriliseeirmise programm

Delfi
11. aprill 2012

Usbekistanis viiakse ellu salastatud programmi, mille alusel toimub sünnitanud naiste sundsteriliseerimine, selgitas välja BBC uuriv ajakirjanik.

Mitu naist tunnistas, et nad steriliseeriti pärast teise või kolmanda lapse sündi, seejuures ei andnud nad protseduuriks nõusolekut. Mõnedel juhtudel said naised enda steriliseerimisest teada alles hiljem, vahendab BNS.

Küsitletud naiste sõnul jätsid mehed nad maha, saades teada, et nende naised ei saa enam lapsi.

Enamus naisi steriliseeriti munajuha kinnisidumise meetodil, mõnedel eemaldati emakas.

Usbekistani valitsus eitab kategooriliselt juba sünnitanud naiste steriliseerimise programmi olemasolu. Samas kinnitavad kohalikud arstid, et tervishoiuministeerium sunnib neid täitma steriliseerimise kuunorme.

Allikas

See uudis on küll pärit Usbekistanist, kuid sarnast mudelit püütakse juurutada kogu maailmas. Järgnevalt mõned mõtteavaldused kõrgetelt depopulatsiooni kummardajatelt:

Obama teadusnõunik John P. Holdren oli 1977. aastal ilmunud raamatu “Ecoscience – rahvastik, ressursid, keskkond“ kaasautoriks. Mõned värvikamad kohad sellest teosest:

“Ettepanek lisada steriliseerivat ainet joogivette või toiduainetesse tundub inimesi kohutavat rohkem, kui mistahes teine sunniviisiline viljakuse kontroll.”

“Steriliseerimis programm naistele peale nende teist või kolmandat last, hoolimata selle suhteliselt keerukast operatsioonist, võib osutuda siiski kergemini rakendatavaks kui vasektoomia meestele.”

“Tõepoolest, on jõutud järeldusele, et kohustuslikud rahvastiku piiramise seadused, nende seas õigus nõuda kohustuslikku aborti, võiksid olla osa praegusest põhiseadusest, kui inimkonna kriis muutub piisavalt tõsiseks, et ohustada ühiskonda.”

“Pikaajalise steriliseerimiskapsli väljaarendamine mida saaks paigaldada naha alla ja eemaldada kui soovitakse rasestuda, annab täiendavaid võimalusi sunniviisiliseks viljakuse kontrolliks. Kapsli võib paigaldada teismelisena ning eemaldada ametliku loaga koos piiratud sündide arvu määraga.”

“Planetaarsele režiimile võiks anda vastutuse otsustada optimaalse rahvahulga üle maailma igas piirkonnas ning olema vahekohtunikuks erinevate riikide vahel, jagades neile piirkondadele limiite. Rahvaarvu eest vastutaks endiselt iga valitsus, kuid režiimil oleks mõned volitused, et peale panna kokkulepitud piiranguid.”

Endine Ameerika Ühendriikide diplomaat, poliitik ja riigisekretär Henry Kissinger, kes ühtlasi on ka Trilateraalse komisjoni liige, kirjutas 1970. aastal ajakirjas Uus Aafrika järgmist:

“Kui sa kontrollid naftat, kontrollid sa riike. Kui sa kontrollid toidutootmist, siis kontrollid sa kogu rahvast.”

Mõned aastad hiljem lausus ta järgmised sõnad:

„Depopulatsioon peaks olema välispoliitika kõrgeim prioriteet Kolmanda Maailma suhtes.“

Meediamagnaat Ted Turner pihtis 1996. aastal Audubon Magazineile antud intervjuus: „Maailma kogupopulatsioon 250 – 300 miljoni inimesega, 95% vähenemisega praeguselt tasemelt, oleks ideaalne.“ Ning Charlie Rosele antud intervjuus kõneles ta kõrge populatsiooni suurtest ohtudest. VIDEO

Väga huvitav oli ka suure heategija Bill Gatse’i loeng TED-konverentsil, kus ta rääkis mõnuga, kuidas vaktsiinid aitavad inimkonda vähendada. VIDEO

„Selleks, et stabiliseerida maailma rahvastikku, peame me kõrvaldama 350 000 inimest päevas. Seda on kohutav öelda, kuid samas on seda ka kohutav ütlemata jätta,“ ütles Prantsuse teadlane Jacques-Yves Cousteau intervjuus UNESCO ajakirjale Courier 1. novembril 1991.

„Kui ma peaks taassündima, siis tahaks ma tagasi pöörduda surmava viirusena, mis aitaks kaasa ülerahvastatuse probleemi lahendamisel,“ nii rääkis Prints Philip oma unistustest 1995. aasta detsembris.

Samuti on globalistide mõttekojad välja andnud dokumente, millest võib leida nii mõndagi huvitavat.

“Tulemuseks on ideaalne säästlik inimkond, mille suurus on rohkem kui 500 miljonit, aga vähem kui üks miljard.” – Rooma Klubi raport „Eesmärgid Inimkonnale“ (1. Jaanuar 1977)

“Ja bioloogilise sõja arenenumad vormid, millega saab “sihtida” spetsiifilisi genotüüpe võivad muuta hirmu bioloogilise sõja ees hoopis poliitiliselt kasulikuks tööriistaks.” – „Ameerika uue sajandi projekt“ (september 2000)

Lisaks sellele seisab Georgia osariigis püsti Georgia Guidestone’id, mis on ehitatud aastal 1979 ning millel on viies keeles kirjas sõnumid inimkonnale. Esimene neist kõlaks umbes nii:

„Hoida inimkond 500 000 000 inimese piires tasakaalus loodusega.“

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments