Bin Ladeni üheksa elu

Peeter Proos
Vanglaplaneet
2. mai 2011

Nii ameeriklased kui ka ülejäänud maailm rõõmustab, bin Laden on lõpuks ometi üles leitud ja tapetud. Kuid mitu korda võib üks mees oma otsa leida?

Telekanalile NBC intervjuu andnud Pakistani president ütles, et on bin Ladeni surmas üsna kindel. Sama meelt on professor David Ray Griffin, kelle raamatust “Osama bin Laden: Dead or alive?” oli Õhtulehes 2009. aastal juttu.

Griffini väitel suri Osama bin Laden neerupuudulikkuse tagajärjel juba 13. detsembril 2001 ning maeti samal päeval Afganistani-Pakistani piiri lähedale. Seda kinnitavad ka matustel osalenud Talibani võitleja tunnistused Egiptuse ajalehele Al-Wafd. “Osama bin Laden oli surnuna näost kahvatu, kuid rahulolev ja õnnelik,” rääkis ta.

Griffini väidet, et bin Ladeni videoläkitusi meisterdas USA luureteenistus, kinnitab Washington Postis aasta tagasi ilmunud artikkel, kus endised CIA ametnikud tunnistavad, et nad on loonud võlts Osama bin Ladeni videoid.

Kõige huvitavam selle loo juures on aga see, et mõned päevad enne bin Ladeni „tapmist“, paljastas Wikileaks Al-Qaeda ühe juhi Khalid Sheikh Mohammedi ähvarduse, et kui Osama bin Laden tapetakse, siis panevad nad Euroopasse peidetud tuumapommi plahvatama.

Oli see kokkusattumus, püütakse meid lihtsalt veidi hirmutada, et me kergemini oma vabadusi ja õiguseid loovutaks või valmistatakse meid tõesti millekski suureks ette, kes seda praegu oskab öelda, kuid võimalus selleks on kindlasti olemas.

Eelmise aasta suvel teatas bilderberglane ja Bill Clintoni endine vanemnõunik, et ainus asi, mis võib päästa Barack Obama aina langeva reitingu küüsist, on terrorirünnak, mis peaks ulatuma nii suureks nagu seda oli Oklahoma City või 9/11.

Lõpetuseks mõned lingid neile, kes teemaga esimest korda tutvuvad.

9/11 katastroof
Uus maailmakord
Loose Change
Eesti Uus Kord

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments