Al-Qaeda peaideoloog kutsuti peale 11. septembrit Pentagoni

Paul Joseph Watson
Prisonplanet.com
21. oktoober 2010

Ameerikas sündinud vaimulik, kellel oli tähtis roll Fort Hoodi, jõulude ja Time Square rünnakutes, kohtus Ühendriikide ametnikega mõned kuud peale seda, kui ta oli innustanud väidetavaid 9/11 kaaberdajaid.

Al-Qaeda hirmutav peaideoloog Anwar Al-Awlaki, mees kes aitas korraldada jõulupühade pommitamise, Fort Hoodi tulistamise, Time Square’i pommirünnaku katse ja kes samuti innustas väidetavaid 9/11 kaaperdajaid, õhtustas Pentagonis ainult mõned kuud peale 9/11-it, tõestavad Fox Newsi kätte sattunud dokumendid.

Ameerikas sündinud vaimulik Awlaki mängib võtmeosa pea igas hiljuti aset leidnud terrorismi kavas USA ja Kanada vastu. Visiit Pentagoni kinnitab meie pikalt säilinud seisukohta, et Awlaki on CIA peamine lollikestest terroristide dresseerija – ta on valitsuse esmaklassiline vale-lipu (false-flag) operatsioonide agent.

„ Dokumentidesse, mis jõudsid ainuüksi Fox Newsi, kuulub ka FBI intervjuu, mis on tehtud pärast Fort Hood’i tulistamist novembris, 2009ndal aastal, avaldatakse et Awlaki viidi Pentagoni vahetult pärast rünnakuid, osana sõjaväe ühendusest moslemi kogukonnaga“, märgib raport.

Vajuta siia, et lugeda osasid dokumente.

Awlakit kontrolliti hoolikalt enne kui teda kutsuti Pentagoni sõjaväe ametnike nõukogu lõunale. Tema välimus oli koosolekul teadlikult konstrueeritud, vaatamata Awlaki sidemetele kolme väidetava 9/11 kaaperdajaga – Nawaf al-Hazmi, Khalid al-Mihdhari ja Hani Hanjouriga – kes olid identifitseeritud suitsiidi pilootidena ja väidetavalt ründasid Lend 77-ga Pentagoni.

Pärast Fort Hoodi tulistamist tuli samuti ilmsiks, et tulistaja Major Nidal Malik Hasan oli Awlakiga enne märatsemist ühenduses olnud.

Samuti kohtus Awlaki Jõulupüha aluspesu pommitajaga Umar Farouk Abdulmutallabiga ja tegutses „noore nigeerlase ja pommivalmistaja vahemehena.“ Teame seda, kuna me oleme põhjalikult dokumenteerinud, et Delta Flight 253 intsident oli algusest lõpuni lavastatud. Ameerika Ühendriikide Välisministeerium lubas Abdulmutallabi lennuki pardale ning teda abistas hästi riietatud hindu, hoolimata sellest, et Abdulmutallabi oli terroristide nimekirjas ja ei omanud passi.

Jõulupüha intsident oli õnnistuseks sõjalis-tööstuslikele ettevõtetele, sest see sillutas teed alasti kehaskannerite globaalsele kasutuselevõtule.

Samuti on raporteeritud, et Time Square’i pommitaja Faisal Shahzad oli Awlaki käsutuses enne oma ebaõnnestunud rünnakut 1. mail.

„Pentagon ei ole andnud mitte mingeid selgitusi selle kohta, kuidas mees, kes on CIA terroristide nimekirjas, jõuab erilisele lõunale, mis on mõeldud moslemite tegevusest teavitamiseks, “ seisab Fox News-i raportis.

Selgitus on üsna lihtne – Awlaki on CIA peamine lollikestest terroristide dresseerija vale-lipu terrorirünnakute planeerimise ja korraldamise jaoks, leides tobukesi keda radikaliseerida.

USA luureprojekti Able Danger programm tuvastas kaaperdajad ja nende kaasosalised ammu enne 9/11 sündmusija oleks kahtlemata tuvastanud ka Awlaki.

Nagu Webster Tarpley on dokumenteerinud: Awlaki on „ luureagentuuri alluvuses tegutsev lollikeste vaimne liider“ ning „üks tähtsamaid terrorismi korraldajaid sellel sajandil, tegutsedes islami fundamentalistide varjus“. Tema töö on „motiveerida ja julgustada gruppe, kellesse kuuluvad vaimselt ebastabiilseid ja kergestimõjutatavad noored tobukesed, kes on langenud FBI ja Kanada RCMP agentide poolt levitatud terrorismi plaanide lõksu.

Tarpley osutab Awlaki rollile Toronto, Fort Dix ja New Jerseyterrorismi plaanides, mis olid kõik konstrueeritud valitsuse poolt, tõestamaks autoriteetidele Awlaki kasulikkust lollikestest-terroristide radikaliseerimisel.

Juristid, kes on seotud palju räägitud 2007. aasta terrorijuhtumiga Fort Dix-is, kus oli plaanis tappa „nii palju sõdureid kui võimalik“ jõudsid järeldusel, et FBI informaatorid olid võtmefiguurid operatsiooni taga ja süüdistatud kuus välismaal-sündinud moslemit olid lihtsalt kohmakad lollikesed.

Sarnaselt tuli välja, et „Toronto 18“ terroristid olid „kamp asjatundmatuid kujusid, keda eksitati, kasutades peamiselt ära nende suurushullustust“. Plahvatusohtlik väetis, materjal, mida terroristid plaanisid kasutada, oli tegelikult ostetud informaatorilt, kes töötas RCMP alluvuses ning kes oli grupi radikaliseerinud.

Arvestades asjaolu, et Awlaki on topeltagent, väidetavalt olles nii Al-Qaede liider, kui ka töötades USA luure heaks, siis on see vähe üllatav, et ta külastas Pentagoni.

Awlaki on samuti nähtav videolintidel, mille kohta väidetakse, et need on Al-Qaeda propaganda materjalid. Lindid on väljastanud IntelCenter, mis on omakorda ei rohkem ega vähem kui Pentagoni esindusgrupp (front group) ning mis on vahele jäänud võltsitud Al-Qaeda videote levitamisega, et toetada USA valitsuse geopoliitilisi kavasid.

Kinnitus, et Awlaki kohtus Pentagoni ametnikega pärast 9/11 kaaperdajate innustamist, keda on süüdistatud, et nad lendasid kommerts-lennuliiniga Pentagoni, varustab meid veel jahmatavamate tõendusmaterjalidega, et kõrgemad Al-Qaeda terroristid on täielikult kontrollitud ja juhitud USA sõjalis-tööstusliku kompleksi poolt, kes koos lollikeste dresseerijatega nagu Awlaki lavastavad vale-lipu rünnakuid, et kiirendada nende enda sise- ja geopoliitilist tegevuskava.

Allikas

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
domace vijesti
22. aug. 2015 13:08

I’m gone to tell my little brother, that he should also visit
this web site on regular basis to obtain updated from newest reports.