Briti valitsus plaanib seagripiks massihaudu?

Fleimar Troll
Minut
22. august 2009

Suurbritannia ajakirjandus on oma rahva vaktsineerima hirmutamisega ületanud tavapiirid. Nimelt kirjutab sealne ajaleht Daily Mail sügiseks saabuva seagripi ohvritele mõeldud massihaudadest, mida siis valitsus varakult ette valmistab.

Vaatamata planeeritavale totaalsele vaktsineerimisele eeldatakse, et surnuid saab olema siiski nii palju, et mõningad surnuaiad, eriti linnasisesed, ei suuda kõiki lahkujaid vastu võtta. Efektiivseks kasutamiseks kujundatud ühishaudu hakatakse mehhaaniliselt varakult valmis kaevama.

Nähakse vajadusel ette seitsmepäevast töönädalat ning lisa tööjõu värbamist surnuaedadesse, krematooriumitesse, kabelitesse. Kirstumeistritel ja kirikuisadel tuleb uurida, kas suudavad täita tellimusi. Pensionile läinud arstid kutsutakse vajadusel tagasi surmasid tunnistama.

Eeldatakse, et arvatavasti pole võimalik kõiki kadunukesi matta oma pere hauaplatsidele, ka on võimalik, et võõrsil surnud inglasi ei saa matta kodumaa mulda. Samas kutsutakse inimesi sügiseks ette verd andma enne, kui nad seagrippi haigestuvad, sest seagripist verd vastu ei võeta. Ilusat sügist kõigile!
Mass graves could be dug for autumn bout of swine flu, Deadly serious & New Government Swine Flu Document Reveals Plans For Mass Graves

Allikas

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments