Paul Joseph Watson | Summit News
Kaks hiljutist küsitlust on näidanud, et vaatamata järeleandmatule propagandale, mis propageerib inimtekkelise globaalse soojenemise narratiivi, kasvab kogu maailmas kliimamuutustega seotud skeptitsism.
Chicago ülikooli uurimisrühma poolt läbi viidud uuringus küsiti ameeriklastelt, kas kliimamuutused on täielikult või suures osas põhjustatud inimtegevusest.
Kui viis aastat tagasi uskus sellesse 60 protsenti, siis nüüd on see arv langenud 49 protsendini.
Hiljutine IPSOSi küsitlus, mis hõlmas kahte kolmandikku maailma elanikkonnast, näitas samuti, et peaaegu neli inimest kümnest usub, et kliimamuutused on tingitud peamiselt looduslikest põhjustest.
“Chicago ülikooli energiapoliitika instituudi (EPIC) uuringu üks üllatavamaid punkte on see, et 70 protsenti ameeriklastest ei ole valmis kulutama kliimamuutuste vastu võitlemiseks rohkem kui kaks ja pool dollarit nädalas,” kirjutab Chris Morrison.
“Peaaegu neli ameeriklast kümnest ütles, et nad ei ole valmis maksma isegi paar senti. Vaatamata aastakümneid kestnud halastamatule propagandale ja maailmalõpuga hirmutamisele, mille eesmärk on survestada inimesi elama kollektivistlikus süsinikuneutraalses ühiskonnas, tundub, et valdav enamus ameeriklasi ei ole valmis maksma oma taskust isegi seda piskut, et kliimamuutuseid peatada.”
Selline skeptitsism on ausalt öeldes hämmastav, arvestades, et ametlikku narratiivi inimese põhjustatud kliimamuutuse kohta võimendavad jõuliselt kõik suured valitsusasutused, korporatsioonid, meediaväljaanded ja kultuuriorganid.
Tõsiasi, et režiim püüab ikka veel veenda masse selles, et kliimamuutus on nii inimeste süü kui ka eksistentsiaalne oht, kujutab endast ümberkasvatuse ja ajupesu ulatuslikku ebaõnnestumist.