Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Pühapäev, mai 11
    • Vanglaplaneedist
    • Kontakt
    • Reklaam
    Facebook YouTube Instagram X (Twitter) Telegram
    Vanglaplaneet
    Telli Vanglaplaneedi uudiskiri
    • Esileht
    • Uudised
      • Maailm
      • Eesti
      • Globalism
      • Teadus ja tehnoloogia
      • Suur Vend
      • Sõda
      • Tervis
      • Majandus
      • Terrorism
    • Ülevaated
    • Video
    • Vastupanuliikumine
    • Varustus
    • E-pood
    • TOETA
    • Otse
    Vanglaplaneet

    25 aastat Kiievis elanud naine: Ukrainas on hetkel võimul korrumpeerunud nukuvalitsus

    Maailm 3. märts 20221 kommentaar
    Jaga
    Facebook Twitter LinkedIn Telegram Email

    Jamie White | Infowars

    Prantsuse meedia saatejuhid ei suutnud uskuda Ukraina naise väiteid, et tema riigis võimul olev “korrumpeerunud nukuvalitsus” põhjustas rahvale kannatusi juba ammu enne Vene vägede saabumist.

    25 aastat Kiievis elanud Victoria selgitas, kuidas praegune Ukraina-Vene konflikt algas juba 2014. aasta Lääne toetatud riigipöördega, mille tulemusel kõrvaldati demokraatlikult valitud president Viktor Janukovõtš.

    „Selle konflikti juured ilmnesid juba 2014. aastal,“ ütles naine prantsuse keeles. „Vähemalt 2 miljonit ukrainlast elab iga päev kohutavates tingimustes. Tänavused küttearved on varasemast suuremad, kuid palgad on väga madalad.”

    Woman tells truth about Ukraine live on French media. Hosts are stunned. Part 1 video pic.twitter.com/0MU0woWVEM

    — futurebrain (@futurebrain1) March 1, 2022

    „Inimesed kulutavad siin küttekuludele poole oma kuupalgast. Elu on siin tõesti raske. Minu küsimus on, et miks me peaksime kaitsma seda nukuvalitsust ja -presidenti?”

    “Ma räägin meie praegusest presidendist,” lisas ta, viidates president Volodymyr Zelenskyle, “mitte see, keda Putin pukki tahab panna.”

    “Praegu muretsevad inimesed internetis, et ukrainlased on raskes olukorras. See on tõsi. Valitsused vahetuvad pidevalt. Majandus käib alla, korruptsioon on kõikjal.”

    Victoria väited ajasid saatejuhid segadusse.

    “Kas sa räägid Zelenskist?” küsis üks saatejuhtidest.

    Victoria vastas: „Muidugi, kellest siis veel?”

    Saatejuhid ei nõustunud nende väidetega ja kinnitasid, et Zelenski on demokraatlikult valitud Ukraina president.

    “Nii et te väidate, et demokraatlikult valitud Zelenski on tegelikult nukuvalitseja?” küsis üks saatejuht Victorialt.

    Just. Ja ta ei ole mingil juhul demokraatlik liider,” väitis Victoria, märkides, et Zelensky on “sulgenud neli opositsiooni telekanalit” ja “mõned ajakirjanikud on salapäraselt kaduma läinud.”

    „Inimesed räägivad, et Venemaa ajakirjanikke tapetakse pidevalt, kuid ka Ukraina ajakirjanikke tapetakse. Viimastel aastatel on tapetud palju ajakirjanikke. See on keeruline, lihtsalt keegi ei räägi sellest,” ütles ta.

    Üks saatejuhtidest segas talle vahele: “Niisiis tahad sa öelda, palun lase mul lõpetada, ukrainlasena, kes on elanud nii Prantsusmaal kui ka Ukrainas, et Lääs idealiseerib Ukrainat liiga palju?”

    Part 2 video pic.twitter.com/HP6zPbw6Pa

    — futurebrain (@futurebrain1) March 1, 2022

    „Lääs usub, et venelased on kurjad, samas kui Ukraina on täisväärtuslik demokraatia. Aga kas asjad on ikka nii lihtsad?” küsis saatejuht.

    Victoria kinnitas, et olukord ei ole “must-valge”.

    Saate moderaator uuris Victorialt, kas mõned ukrainlased Donbassis on Vene sissetungiga rahul.

    „Absoluutselt ja meie väidetavalt demokraatliku valitsuse ja valimistulemuste suhtes on paljud ukrainlased kahtleval seisukohal. Mõistate? Olukord on keeruline,” märkis Victoria.

    Üks saatejuhtidest kaitses Ukraina valitsust, väites, et lihtsalt sellepärast, et ajakirjanike mõrvatakse ei tähenda, et Ukrainas ei ole demokraatiat.

    “On tõsi, et praegune valitsus ei ole täiuslik. Võib-olla on tõesti mõned ajakirjanikud mõrvatud. Aga ajakirjanikke mõrvatakse ka teistes riikides. Kuid vaid selle pärast ei saa öelda, et tegemist pole demokraatiaga,” ütles ta.

    Peale vaidlust püüdsid saatejuhid Victoria ütlusi ilustada.

    „See teema tekitab inimestes täna tugevaid tundeid,“ ütles üks. „Ukrainas on hukkunud palju inimesi. Mõned võivad öelda, et “Ukraina süsteem on läbikukkunud, valitsus on korrumpeerunud, ajakirjanikke tapetakse”, on lihtne olla kirglik.”

    Final video pic.twitter.com/0d49so2z0V

    — futurebrain (@futurebrain1) March 1, 2022

    Victoria kinnitas, et tema ei toeta seda valitsust.

    „Vaadake majandust ja elatustaset,” selgitas ta.

    Esimene saatejuht ignoreeris Victoriat ja ütles, et ukrainlased peaksid lihtsalt “kasutama demokraatlikke meetodeid, et valitsust muuta.”

    “Ei saa olla nagu Venemaa ja lihtsalt sisse tungida,” väitis ta.

    Teine saatejuht tuletas meelde, mida Victoria varem ütles: “Ärge unustage, et 2014. aasta veebruaris toimus riigipööre, mis kukutas demokraatlikult valitud presidendi.”

    Suures osas rahastas seda riigipööret Ungari miljardär George Soros oma Avatud Ühiskonna Fondi kaudu, et panna Ukrainas pukki läänesõbralik nukuvalitseja Petro Porošenko, mille tulemuseks oli aastatepikkune verine kodusõda läänemeelsete ukrainlaste ja venemeelsete separatistide vahel.

    NB: Vanglaplaneedi Ukraina konflikti teemalised kajastused lähtuvad ajakirjanduseetika koodeksi põhimõttest, et sõna peavad saama konflikti mõlemad pooled. Eesmärgiks on tuua välja ka see informatsioon, mida Eesti peavoolumeedia ei kajasta, et inimestel oleks võimalik materjale läbi töötades oma arvamus kujundada. Hetkel jätkub sama olukord, mis nn Covidi ajal, et meedia ja poliitikud ütlevad rahvale ette, kuidas õige mõelda on – see ei ole vaba ühiskonna tunnus. 
    
    Vanglaplaneet on sõja vastu ja selle kiire lõppemise poolt, kuid konflikti pole võimalik deeskaleerida, kui inimestele söödetakse ette vaid ühe poole propagandat, mis on „õige“ ja teist poolt ei kuulata, sest nemad ainult „valetavad“. Selliselt käitudes pinged ainult suurenevad. Tuleb küsida, kellele on see kasulik, kui usume vaid ühe poole „tõde“ ja kas need „tõekuulutajad“ on kuidagiviisi tõestanud, et neile lähevad inimeste kannatused korda – või pigem vastupidi?

    Lajata tehnoloogiahiidude tsensuurile ja jaga seda artiklit!

    Kindlasti liitu ka Vanglaplaneedi uudiskirjaga,
    sest siis jõuab oluline info otse Sinu e-postkasti.

    Vanglaplaneedi tegevuse toetamiseks on mitmeid erinevaid viise,
    vali endale sobivaim:

    Seotud postitused

    „Prints Andrew magas alaealiste tüdrukutega“ — salvestis kuningliku perekonna nõunikult paljastab prints Andrew seksuaalsuhted alaealistega ja tihedad sidemed Jeffrey Epsteiniga

    Globalism 8. mai 2025

    India vastas Pakistani terrorirünnakule omapoolse löögiga

    Sõda 7. mai 2025

    Rohe- või võimupööre – Euroopa Komisjon plaanib viia kogu EL-i energiavõrgu tsentraalse juhtimise alla

    Globalism 6. mai 2025
    Telli
    Teata
    guest
    guest
    1 Comment
    vanemad
    uuemad Enim hinnatud
    Inline Feedbacks
    View all comments
    Arno Jaago
    Arno Jaago
    6. märts 2022 13:32

    See valimatu rahva tapmine ning Putini dialoogi võimetus rahumeelselt kõnelusi pidada räägib keelt, mis ei pane kedagi kahtlema, kus pool on demokraatlik ja kus ebademokraatlikum valitsus. Putin valetab ka oma rahvale, ei lase oma rahval meelt avaldada, kes julgeb valitsuse suhtes meelt avaldada, see koristatakse ära vangi. Kui Victoria ei istuks pidevalt ühes inforuumis, vaid suudaks adekvaatselt kõiki jälgida, siis saaks ta paremini ka aru, mis on inimlik ja mis ebainimlik. Kõik on tuvastatav lihtsatest asjadest. Just nimelt, asjad ei olegi kunagi must -valged. Aga samuti räägivad kõik faktid oma keelt, mis sünnivad põhjus- tagajärg protsessi tulemuse. Ühelgi inimesel ei… Loe lisaks »

    2
    Vasta
    Tähtsamad videod

    OLULINE

    Globalism

    VIDEO | “15-MINUTI VANGLA”

    21. mai 20232
    Juhuslik toode
    Jälgi meid sotsiaalmeedias
    • Facebook
    • YouTube
    • Instagram
    • Twitter
    • Telegram
    Otsi Vanglaplaneedi lehelt
    Toeta Vanglaplaneeti

    Konto andmed:
    Peeter Proos
    EE937700771001063744

    Vaata lisaks siit

    Kontakt

    info@vanglaplaneet.ee

    Jälgi sotsiaalmeedias
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Vanglaplaneet - Vastupanu Vaim

    Kirjutage, mida soovite otsida ja vajutage enter. Väljumiseks vajutage Esc.

    wpDiscuz