VIDEO: Lapsi hakatakse vaktsineerima eksperimentaalsete Covidi vaktsiiniga

Anti Kallaste

Lähtudes ametlikest allikatest pärit informatsioonist tuleb kindlasti tõstatada küsimus, kas laste vaktsineerimine eksperimentaalsete Covidi vaktsiiniga on ikka hea mõte! Tegemist on täiesti uuel tehnoloogial mRNA baasil olevate vaktsiinidega, mida pole varem inimkonna peal katsetatud. Tegemist on inimajaloo suurima meditsiinilise katsega!

Alljärgnevas videos on välja toodud ametlikud algallikaid, mille viited leiab video kommentaaridest.

Uurime kui ohtlik on Covidi haigus lastele.

Saame teada, et nendel Covidi vaktsiinidel pole täielikku müügiluba on ainult tingimuslik, kuna ohutusuuringud lõppevad alles kahe aasta pärast.

Uurime, miks inimesed nõustuvad osalema inimajaloo suurimas meditsiinilises katses.

Avastame, et PCR testide tulemused on manipuleeritavad. Leiame kinnitust, et PCR testid ei sobi Covidi nakkuse tuvastamiseks. Seda on kinnitanud Austria, Portugali kohus ning Rootsi Tervishoiuministeerium.

Leiame USA nakkushaiguste ennetus ja kontrolli lehelt CDC, et ainult 5% Covidisse surnutest oli Covid märgitud ainukeseks surma põhjuseks. Teistel olid surma põhjuseks kaasuvad haigused. Ameerikas on peale Covidi vaktsiini surnud 4265 inimest. Arvestada tuleb, et sinna andmebaasi teavitatakse umbes 1% juhtudest.

Saame teada, et vaktsiinide ohutust rasedatele tõendati ainult ühe päeva andmetega. Seega kui järgmisel päeval rasedad kõrvaltoimeid ei täheldanud siis kinnitati vaktsiinid ohutuks!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments