Peaminister Ratas osaleb taaskord Bilderbergi kohtumisel

Peeter Proos | Vanglaplaneet

67. Bilderbergi kohtumisel, mis toimub 30. maist – 2. juunini 2019 Šveitsis Montreux Palace hotellis, osaleb taaskord ka Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas. Ratas osales ka eelmisel aastal Itaalias toimunud kohumisel.

Kohtumisel osaleb 130 mõjukat tegelast 23 riigist, nende hulgas pankurid, suurärimehed, poliitikud, rahvusvaheliste haridusasutuste juhid jt.

Teemad mida selleaastasel kohtumisel arutatakse on järgmised:

 1. Stabiilne strateegiline kord
 2. Euroopa tulevik
 3. Kliimamuutus ja jätkusuutlikkus
 4. Hiina
 5. Venemaa
 6. Kapitalismi tulevik
 7. Brexit
 8. Tehisintellekti eetika
 9. Sotsiaalmeedia relvana kasutamine
 10. Kosmose tähtsus
 11. Küberohud

Nagu ikka toimub Bilderbergi kohtumine suletud uste taga, ajakirjanike sinna ei lubata ning avalikkusele mingisugust infot ei jagata. Ka osalejatel on palutud kohtumisele tulla ilma abilisteta.

Hoolimata sellest on teada, et bilderberglaste plaanide kohaselt on loodud nt EL ja selle ühisraha EURO.

Bilderbergi grupi näol on tegemist globaalse finants- ja võimueliidi ühe mõjuvõimsama organisatsiooniga, mille kõik liikmed ei pruugigi täpselt mõista, millega antud organisatsioon tegeleb, ning milline on nende roll seal – kompartmentalisatsioon. Bilderberglaste seast valivad tipp-globalistid välja sobivad tööriistad, keda on võimalik enda huvides ära kasutada, et saavutada oma lõplik eesmärk – uus maailmakord.

Esimene Bilderbergi kohtumine toimus aastal 1954 Hollandis Oosterbeekis De Bilderbergi hotellis. Kuna tegemist oli salajase kohtumisega ja ametliku nime grupil ei olnud, teatakse neid just selle hotelli nime järgi.

Uuri Bilderbergi grupi kohta lähemalt!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments