Globaalne pettus

Karl Hots
8. detsember 2009

Climategate – Elagu inimeste lollitamine ja nende raha röövimine.

Me võime ainult teatud maani vaadata, kuidas meid üritatakse miljardite kroonide pärast mõjutada ja lambakarjaks muuta. Selle asemel, et rääkida sellest, mis meid kõiki tulevikus mõjutab, vaikib meie “vaba” ajakirjandus kõige olulisemast uudisest, mis sellel sajandil juhtunud on.

Ekspress, sl õhtuleht ja  delfi on ainukesed julged, kes on natukenegi maininud kliimafašistide salaplaani luhtumisest, nimelt Climategate nimelise skandaali puhkemisest, mis oma šokeeriva sisuga võib viimaks ometi eliidi ja ÜRO plaani, maksustada “inimtekkelise globaalse soojenemise” sildi all pea kõik, mis meie ümber.

Tv3, kanal 2 ja teised telekanalid vaikivad, samas kui Eesti Päevalehel leidub veel jultumust tsiteerida Jean-Pascal van Ypersele nimelist maffioosot, kes kuulutab suure suuga: „See, et kasvuhoonegaasid tekitavad kliima soojenemist, on sama kindel kui see, et kui käib pauk, siis on see tulnud püssist, mis parajasti suitseb,” http://www.epl.ee/artikkel/484288

Jean-Pascal on IPCC nimelise ÜRO kliimamuutuse paneeli ase-esimees, kes üritab vähendada skandaali mõju karjudes suure suuga, et “meie oleme siin kannatajad ja see, kes meie plaani nähtavale tõi on suur ja paha kurjategija.”

IPCC (international panel of climate change) on kogumik tarku ja mõjukaid inimesi, kes ütlevad terve maailma riikidele, et CO2 on üks peamine põhjus, miks meie kliima soojeneb ja ainuke võimalus, kuidas seda suurt tragöödiat ära hoida on see, kui kõik riigid vähendaksid CO2 tootmist 80%.  (See, et CO2 80% vähendamine tähendaks paljude tööstuste, tootmiste ja miljonite inimeste surma ei ole ju mingi uudis ja sellele ei tasu mingit tähelepanu pöörata.)

Kui te olete arusaamal, et CO2 põhjustab temperatuuri tõusu ja selle õhku paiskamist tuleb piirata siis:

  1. CO2 sisaldus suureneb PÄRAST temperatuuri suurenemist (igijää uurimiste tulemused)
  2. Suurimad CO2 õhku paiskajad on vulkaanid, mitte inimesed
  3. Taimed kasvavad paremini, kui õhus on rohkem CO2

Skandaal, mida peaks kõik inimesed teadma, seisneb selles, et IPCC käpa all olevad teadlased võeti haledalt vahele, kui keegi hea inimene, kas lekitas või varastas Ida-Inglise Ülikooli , Kliima Uuringute Üksuse (CRU) serveritest 1000 teadlaste e-maili ja 3000 arvutiprogrammi faile, mis paljastasid nende tõelise tegevuse – maailma kliima mõõtmiste võltsimise.

CRU on nimelt see grupp teadlasi, kelle tulemusi IPCC suure suuga reklaamib ja mille põhjal nad üritavad terve maailma inimestelt välja petta miljardeid dollareid olematu probleemi ennetamise eest.

CRU teadlaste kirjavahetusest ja arvutikoodidest ilmneb, et teadlased muudavad ja võltsivad temperatuuri mõõtmiste tulemusi vastavalt oma soovidele (kasutades erinevaid “trikke” ja arvutiprogramme), et tekitada tõendeid globaalsest kliima soojenemisest (nad on iseg nii kaugele läinud, et nad kustutasid keskaegse kuumaperioodi, et näidata, kui stabiilne kliima enne inimeste suurt saastamist oli). Lisaks leidub kirju, kus nad arutavad omavahel, kuidas vaigistada ja häbistada õigeid teadlaseid, kes nende tulemustega nõus ei ole (leidus isegi taoline lause “Peame välja mõtlema, kuidas takistada skeptikust teadlasete uurimustööde ja sõnavõttude avaldamist teadusajakirjades”).

Kõige põnevam vahend, kuidas õigeid mõõtmiste tulemusi “korrigeeriti” on üks programm, mis võtab temperatuuride andmed ja muudab need graafikuks, mis kirjeldab temperatuuride muutumisi läbi aja – olgugi, et sellist programmi kasutavad paljud teadlased üle maailma, oli nende oma erinev, sest see tootis alati graafiku, mis näitas, et temperatuur tõuseb. Õiged teadlased sisestasid nende programmi täiesti suvalised numbrid ja programm joonistas ka neist tõusva graafiku.

Ainuke asi, mis globaalset kliimat muudab on päikese aktiivsuse muutus läbi aja – mitte mingi sea röhatus laudas.

Lühidalt võttes töötavad CRU teadlased IPCC paneeli heaks, mis ütleb ÜRO’le mida kõik maailma riigid tegema peaks, et liustikud ära ei sulaks ja jääkarud ära ei upuks.

ÜRO silmakirjalikkus on piiritu.

Ühest otsast töötab ÜRO võltsitud kliimatulemuste peal välja ülemaailmseid makse, mida hakkab koguma Maailmapank (mis peaks töötama arenevate riikide abistamise ja vaesuse vähendamise nimel) samas, muretsedes meeletult selle üle, et mitmel pool maailmas on näljahäda ja toidurahutused.

ÜRO esitas tervele (loe rikkamale) maailmale palve, et iga inimene annetaks ühe euro, et näljahäda peatada, samas kui erinevate emissioonide maksustamise ja piiramise tõttu on toidu hind maailmas kaks korda tõusnud.

Emissioonide piiramise ja sellest tulenevate maksude tõttu suurenevad kütuste hinnad, mis omakorda ajavad suureks elekti, transpordi ja mis kõige tähtsam toidu hinnad.

Arvatakse, et 75% ulatuses on hinnatõusus süüdi biokütuste tootmine (peamiselt etanooli), sest suure sula kartuses hakati meeletult biokütuste tootmist toetama, selle tõttu muudetakse umbes 100 miljonit tonni vilja iga aasta kütuseks.

Haiti Mudakoogid

Haiti olukord on eriti muserdav, sest riik on vaene ja pea 75% toidust, mida riik oma rahva toitmiseks vajab tuleb sisse importida.

Hindade tõusu tõttu on toidu hind kohalikele elanikele liiga kalliks läinud ja selleks, et inimesed täiskõhutunnet ja mineraale saaksid söövad nad savist tehtud Mudakooke. http://www.youtube.com/watch?v=TIEt3vsUHgY

http://www.guardian.co.uk/world/2008/jul/29/food.internationalaidanddevelopment

Üks hea näide kuidas kõigest sellest kasu lõigatakse on Al Gore.

Al Gore on Nobeli Rahupreemia ja Oskari võitja, lisaks veel muidugi USA endine asepresident, kes on suurim CO2 vastane võitleja.

Alates 2004 aastast hakkas Al Gore tõsisemalt tegelema globaalse soojenemise probleemidega, kui ta aitas luua Londonis asetseva investeerimisega tegeleva ettevõtte Generation Investment Management (GIM), mis küll kirjade järgi on väljas roheliste ideede eest, kuid teenib vähemalt osa oma rahast kasvuhoonegaasidega äritsemise eest. GIM omab 10% osalust Chicago Climate Exchange, nimelises kasvuhoonegaaside emissioonide vahetuse süsteemist, mis reguleerib ka näiteks süsihappegaasi (CO2) emissioone. Lisaks on Gore investeerinud miljoneid dollareid erinevatesse ettevõtetesse, kes ta plaanide õnnestumise korral teeniksid miljardeid dollareid, tehes Al Gore’ist maaima esimese CO2 miljardäri.

Tark mees teenib mitme nurga alt, seega on ta ka 7 miljonit naela investeerinud Ocado nimelisse netipoodi, mis tegeleb just nimelt TOIDU kohaletoimetamise ja müümisega. (Al Gore on oma ajupesumasina nii hästi tööle pannud, et ta faktivigadest kubisevat Oskari võitnud filmi “An Inconvenient Truth”  (mis räägib kuidas CO2 suure sula tekitab), näidatakse USA koolides, kui teaduslikult kinnitatud ja valitsuse poolt heaks kiidetud õppefilmi)

Kuna CRU emailid ja failid tõendavad, et kogu nende info on võltsitud ja inimeste põhjustatud globaalne temperatuurimuutus on müüt, peaksid kõik telekanalid ja ajalehed seda uudist uurima ja puurima, kuid meie “vaba” meedia on liiga hõivatud superstaaride väljalangemiste ja kaalulangetustega, et selleks aega leida.

Samal ajal on kamp rahanäljas pettureid praegu ÜRO Kopenhaageni kliimakonverentsil (ka Eesti esindus) üritades kõikidest nendest kirjadest ja failidest hoolimata läbi suruda oma globaalset äriplaani.

Allikas

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments